קולקציית תכשיטי השיער של Lirica

23.07.15

תכשיטי שיער פרחוניים, מעוררים בנו לרוב אסוציאציות של לוק מאוד כפרי, מאוד משוחרר - מעין נערת פרחים שקישטה את שיערותיה בכמה עלי כותרות יפים והנה היא מוכנה!

 

 

מדובר בלוק שהוא אהוב עלינו במיוחד אך במקביל, כיף לנו לפגוש גם בסגנונות אחרים. 

 

 

הקולקציה של Lirica היא בדיוק כזו - שונה - ומה שמיוחד בה באמת, זו העובדה שהיא מתבססת על אותן השראות שכולנו מכירים ואוהבים: הטבע והפריחה שלו. אלא שלירון כהן, המעצבת שעומדת מאחורי המותג, בחרה לקחת את ההשראה הזו למקום שהוא לגמרי שלה.

 

 

המקום הזה הוביל אותה לעסוק בטכניקה מאוד ייחודית של שזירת פנינים, חרוזי זכוכית, חרוזים יפניים ועוד כל מיני אלמנטים קטנים ויפים - בעבודת יד מוקפדת, מלאכת מחשבת של ממש.

 

 

בהתאם לכך, חלק מהפיסים נראים כמו פרחים חיים מרחוק ורק כשמתקרבים מבינים שמדובר למעשה בחרוזי זכוכית המבקשים לדמות את הפרח היפה.

 

 

השימוש בחרוזים ובאבנים שונים, לוקח את המראה הפרחוני למחוזות קצת אחרים - אלגנטיים וזוהרים יותר. אנו רואות למול עינינו פיס שכזה נח על ראשה של כלה שמתחתנת באירוע ערב, בשמלה משובצת גם היא בחרוזים ובגן אירועים יפיפה.

 

 

גם הטוטאל לוק שאנו רואות כאן בצילומים, מאוד מחזק את התחושה שלנו: פוגשות אותנו תסרוקות מאוד אלגנטיות, אסופות או אסופות למחצה, יחד עם איפור עדין ושמלות עשירות בדיטיילים יפים. החיבור שנוצר בין כל האלמנטים השונים הוא מאוד נכון וטבעי, כאשר את הטאץ' של הבלינג בלינג מספק כמובן תכשיט השיער.

 

 

תחום תכשיטי השיער הוא תחום מאוד ספציפי ולמרות זאת, הוא שופע השראה, מעצבים מוכשרים ורעיונות יפים - וזה כל הכיף!

 

 

קרדיטים

עיצוב תכשיטי שיער: Lirica by Lironic

איפור ושיער- Suzy Ariel
צילום- Rotem Barak
שמלת כלה- Shani Zimmerman
דוגמנית- Kristina Agapova for Mc2

מאת:כלות אורבניות