קולקציית הטבעות של ברמן מעצבים

14.05.15

סקירת קולקציות טבעות תמיד מעבירה בנו גל של התרגשות. מפליא אותנו כיצד ניתן ליצור מתכשיט בצורת עיגול, מה שלכאורה נראה שלא מותיר מקום רב לתמרון - קולקציות שלמות בעיצובים מגוונים, השואבים השראות מתקופות ומוטיבים שונים. 

 

 

 

 

כזו היא בדיוק הקולקציה של ברמן מעצבים והיא מזכירה לנו בדיוק מדוע אנו אוהבות כל כך את מדור הסקירות שלנו.

 

 

 

 

גם בטבעות שנראות הכי קלאסיות שיש, כשמביטים בהן מקרוב מגלים בכל זאת טביעת אצבע מיוחדת, המגיעה לידי ביטוי בטקסטורה מעניינת, בריקועים לא שגרתיים או בצורה שהיא מעוגלת אך לא לחלוטין עגולה - כל אלו מוסיפים המון אופי לטבעת והרי זה בדיוק מה שאנו מחפשות, תכשיטים עם אמירה.

 

 

 

 

כל זאת מבלי שנגענו בנושא של האבנים הצבעוניות, טרנד שמלווה אותנו מאז הימים בהם קייט מידלטון קיבלה טבעת ואנו שמחות לראות שזה הופך להיות נפוץ יותר ויותר - ומוסיף קצת עניין לעולם הטבעות הקלאסיות. אבני ספיר או רובי מעוררות בנו תחושה נוסטלגית ולכן הם יתאימו לכלות שאוהבות רטרו והרי אנו יודעות שיש לנו כלות רבות בסגנון בקהל, נכון??

 

 

 

 

הטבעות האהובות עלינו בקולקציה הן דווקא הטבעות הנקיות יותר, נטולות אלמנטים או אפילו אבנים. טבעות שיש בהן השפעות גיאומטריות עזות וכל מיני פיתולים בלתי שגרתיים שהופכים אותן לבשורה מרעננת בעולם התכשיטים.

 

 

 

 

כיף לפגוש בטבעות שמפגישות בין עולם הכלות לבין עולם האופנה, טבעות שכל אחת מהן היא פיס.

 

קרדיטים

עיצוב: ברמן תכשיטים

צילום: ליאת אלבלינג

מאת:כלות אורבניות