קולב החלומות

05.04.11

 

אחד הכייפים הגדולים באמת בבלוג שכל כולו עוסק בחתונות, היא היכולת להתעסק בדברים קטנים כגדולים ולהעניק להם בדיוק את אותה רמה של חשיבות. כי כמו שאומרים "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים", ואם לומר לכן את האמת - הפתגם הזה מיום ליום הופך להיות הגורו הפרטי שלנו.

 

וכעת, אחרי שנתנו לעצמינו את הלגיטימציה המלאה, קבל עם ועדה, לעסוק גם בדברים הקטנים ביותר אנחנו שמחות להציג בפניכן את הפוסט הבא שלנו שעוסק באלמנטים השימושיים האלה שנקראים "קולבים". בדיוק כך, שמעתן נכון - קולבים! אז מה כל-כך מיוחד בקולבים ולמה הם נכנסו לפתע פתאום למשוואת החתונה?!? אנחנו יודעות שזה אולי נשמע קצת מוזר, אך אל דאגה כי בעוד שניות ספורות הכול יהיה יותר מברור. בלי קשר לחתונה או לא, ידוע לכולנו שקולב הוא הדבר הזה עליו אנחנו תולות את בגדינו בארון. בדר"כ גם הקולבים עצמם וגם בגדינו מוסתרים מאחורי דלת כלשהי ולכן אנחנו לא ממש מייחסות להן חשיבות רבה. זאת טעות גדולה בעיננו, כי אנחנו באופן אישי אוהבות את ארונות הבגדים שלנו יפים ומסודרים למשעי עם קולבים מהממים ובגדים מהממים עוד יותר שתלויים עליהם, מכלול שלם ואסתטי שאפשר להציג בדיוק כמו יצירת אומנות במוזיאון (זאת אמנם נשמעת כ"שריטה רצינית", אך תאלצו לסלוח לנו כי זה חזק מאיתנו וכרגע כל שנותר לנו לעשות הוא כנראה להפיל את האשמה העיקרית על אמא!).

 

ואם בענייני חתונה עסקינן, כיצד אפשר לדבר על שמלת כלה מבלי לדבר על קולב שישא את כל היופי הזה? הרי לא תעלה במוחינו המחשבה סתם כך לזרוק את שמלת הכלה שלנו ביום ההתארגנות, תודו שמגיע לה קצת יותר מזה אחרי כל הדרך הארוכה שעברה (זוכרות שלקח זמן עד שמצאתן את האחת? ואיך אפשר לשכוח את תהליך היצירה עצמו: כשעיצבו, מדדו, גזרו ותפרו אותה במיוחד בשבילכן. בכל-זאת, תנו לה קצת ריספקט!). אנחנו באופן אישי מאמינות שמגיע לה להיות תלויה שם במלוא יופיה והדרה, על קולב ראוי במקום על אחד מדולדל ועייף. ולשם המטרה הנעלה הזאת, התגייסנו לעניין ויצאנו לחפש עבוריכן באטסי, האתר האהוב עלינו, מקבץ של הקולבים המקסימים ביותר שרק יכולנו למצוא: פרחוניים, קלאסיים, צבעוניים, מרופדים, עם הקדשה, בלי הקדשה וכו'. בקיצור ולעניין - כאלה שיהיו גם מעוררי השראה, גם פוטוגניים וגם יפים, לפחות כמו השמלה עצמה.

 

♥♥♥♥

 

 

את הקולב הכחול המתוק מצאנו בחנות DawnsCraftStore

את הקולב עם הפפיון הלבן הכלתי מצאנו בחנות deliziare

שתי החנויות מאפשרות להזמין את הקולב עם כיתוב אישי.

 

 

גם הקולב העליון, עם התאריך, מהחנות deliziare

את הקולב ההורס עם הפרח ונוצת הטווס מצאנו בחנות Parisxox

 

 

את קולב הפרחים הרומנטי מצאנו בחנות Jannyfay

את הקולב הלבנבן והשיקי מצאנו בחנות Mama Lisas Cottage

 

 

את הקולב השאבי-שיקי עם שקית האחסון לתכשיטים ואקססוריז נלווים לשמלה מצאנו בחנות susans keepsake

את הקולב הפרחוני המתוק מצאנו בחנות Parisxox

 

 

את הקולבים עם הפפיונים והכיתוב אישי מצאנו בחנות Down Home Country SAS

את הקולב עם האות המודפסת והפפיון המתוק מצאנו בחנות The Pretty Pearl

 

♥♥♥♥

 

אז אם גם לכן היה איזה קולב מיוחד שנשא או מתוכנן לשאת את שמלת החלומות שלכן, אתן מוזמנות לשתף את כולנו. יצר הסקרנות שלנו לעולם אינו יודע שובע ואנו רק מחכות לדברים יפים אשר תמיד יתקבלו בזרועות פתוחות ועם המון אהבה. אנחנו מבטיחות!

מאת:כלות אורבניות