צלמי החתונה הפרטיים שלכם

20.08.12

 

אז אחרי שבפוסט הקודם עסקנו באפליקציות שנועדו להפוך את חייו של החתן האורבני המצוי לפשוטים יותר, כעת הגיעה השעה לפנק גם את האורחים האורבניים. עד לאחרונה, כמעט בכל אירוע שכיבד את עצמו מעבר לים, האורחים יכלו למצוא לצד הצלחת שלהם גם מצלמה חד פעמית לצורך תיעוד האירוע. אצלינו זה מוכר יותר בפורמט המגנטים (המעט נדוש יש לציין), אך המטרה של שניהם זהה: לתעד את האירוע מנקודת מבט נוספת ולאפשר גם לזוג וגם לאורחים לקבל מזכרת נחמדה מהערב.

 

בעידן הטכנולוגי, שבו כל אחד הופך לצלם לעת מצוא בזכום האינסטגרם והפילטרים המתוחכמים, כמעט כל אחד מאורחי האירוע עתיד לסיים את הערב כשבאמתחתו מזכרת פרטית מהערב, המאוחסנת בזיכרון של הסמארטפון. נשאלת השאלה, מדוע שהאורחים ישמרו את המזכרת הזו לעצמם כשאפשר להרכיב פסיפס תמונות מרהיב, המבוסס כולו על תמונות אקראיות ונהדרות שצולמו במהלך הערב? בדיוק למטרה זו נועדה האפליקציה שעליה נספר לכן מיד.

 

צילום מסך

 

תכירו את ה-Wedding Party App: צלם האירועים הפרטי שלכם

אפליקציית ה-Wedding Party מאפשרת יצירת עולם תוכן שלם אשר כולו מבוסס על תמונות מהערב החגיגי. הזוג יכול לערוך שינויים באפליקציה במטרה לייחד אותה ליום האירוע, ואילו האורחים יכולים לעשות שימוש באפליקציה על מנת להעלות תמונות מהאירוע לאתר mywedding‪.‬com.

 

 

צילום מסך

 

בנוסף, ניתן ליצור טיים ליין המורכב מתמונות, ממש כמו בפייסבוק, על מנת שגם האורחים שנוכחים באירוע וגם אלו שנבצר מבעדם להגיע, יוכלו להתעדכן בנעשה במקום. זו הדרך האולטימטיבית של האורחים להעניק מתנה ייחודית לזוג, הרבה לפני שיפותחו התמונות הרשמיות של האירוע. התמונות הללו תמיד מביאות עמן זווית אישית ומעניין לראות כיצד נלכד הזוג בכל אחד מהפריימים, כאשר הוא מצולם דרך עיניים שונות. האדמין של האפליקציה, כלומר הזוג עצמו ברוב המקרים, יכול ליצור אלבום שיעלה ישירות לפייסבוק ומורכב מתמהיל התמונות שהעלו החברים. תופתעו לגלות עד כמה חלק מהתמונות הללו, יהיו אפילו מוצלחות יותר מהתמונות הרשמיות של האירוע, הודות לאותנטיות ולחמימות שהן משדרות.

 

 

צילום מסך

 

איך זה עובד?

הזוג שמעוניין לשתף את האפליקציה עם חבריו, יידרש לעבור תהליך רישום קצר אשר בסיומו תשלחנה הזמנות וירטואליות לכל משתתפי האירוע. המשתתפים יוכלו להוריד את האפליקציה לסמארטפון האישי שלהם ואילו אתם תוכלו אפילו להדפיס הוראות מפורטות לגבי השימוש באפליקציה, אותן ניתן להניח בסידור השולחנות. ההוראות הן פשוטות ובעיקר נועדו להזכיר לאורחים שניתן ואף רצוי להשתמש באפליקציה לצורך תיעוד התמונות.

 

צילום מסך

 

האפליקציה מספקת מענה גם למקרים שבהם החגיגה נערכה במקום שבו הקליטה בעייתית ולכן האורחים יכולים להעלות את התמונות גם בסוף האירוע, אם לא מתאפשר להם לעשות את זה אונליין. לאחר מכן, תוכלו לעיין בתמונות לפי חלוקת זמנים, כלומר באמצעות הטיים ליין ואפילו לקרוא את ההערות הקטנות שיוסיפו האורחים לצד כל תמונה.

 

צילום מסך

 

כרגע, האפליקציה תומכת אך ורק במכשירים מסוג iPhone וניתן להוריד אותה בחינם, ללא כל עלות! אז קדימה, גשו להוריד אותה. אנחנו כבר הספקנו להשתעשע בה וליהנות!

מאת:כלות אורבניות ולובה שרגא