צלילי מדבר

20.12.16

הסיפור של לירון וארז נפתח במועדון סלסה: היא - החליטה שבא לה לרקוד ונרשמה כתלמידה ואילו הוא בדיוק התחיל להדריך. מפה לשם, אחרי לא מעט דרמות שנמשכו שנה, השניים הבינו שזה זה.

 

liron gallery 1

 

liron gallery 2

 

liron gallery 3

מאז ועד היום עברו 5 שנים (6 בסך הכל, כולל שנת הדרמה) במהלכן הם הספיקו לא מעט: ארז אמנם הדריך סלסה להנאתו, אבל במקצועו הוא בכלל חקלאי שבמהלך 3 שנות הקשר הראשונות התגורר בקיבוץ לוטן בערבה וניהל בו את מטע התמרים.

 

liron gallery 4

 

liron gallery 5

 

liron gallery 6

לירון, לעומת זאת, למדה תואר ראשון בפסיכולוגיה בבאר שבע והשניים ניהלו את הקשר שלהם בשלט רחוק - התמודדות לא פשוטה שהם יכלו לה. בסיום התואר שלה, לירון עברה להתגורר עם ארז בקיבוץ במשך שנה אחת - לאחריה הם עבו לבאר שבע לטובת התואר השני של לירון.

 

liron gallery 7

 

liron gallery 8

 

liron gallery 9

ובכן, אחרי הרבה שנים מאושרות יחד - הגיע הזמן לקדם את הקשר לצעד הבא, לא? ככה גם חשבו לירון וארז, שדיברו במהלך השנה האחרונה לא מעט על התמסדות. במאי האחרון הדיבורים הפכו למעשים כשארז לקח את לירון לסופ"ש הפתעה במדבר.

 

liron gallery 10

 

liron gallery 11

 

liron gallery 12

הם הקימו אוהל במכתש רמון, בישלו ארוחת ערב רומנטית ומושקעת לאור הירח ושם, לבד, אחרי שהדליקו מדורה וישבו רק שניהם ארז התחיל לשלוף מתנות מרגשות ליום ההולדת. המתנה האחרונה - ניחשתן נכון - היתה המרגשת מכולן: טבעת יהלום נוצצת.

 

liron gallery 13

 

liron gallery 14

אחרי ששינו סטטוס, היה להם ברור מיד שקיבוץ לוטן - שהפך לחלק כה חשוב מהקשר שלהם - הוא המקום בו הם רוצים להינשא. בלי לבדוק שום לוקיישן אחר הם סגרו את בריכת הקיבוץ לתאריך המיועד וכל האורחים מהמרכז סגרו חדרי אירוח בקיבוץ ובקיבוץ הסמוך.

 

liron gallery 15

 

liron gallery 16

תוך 3 חודשים לירון וארז אירגנו את חתונת החלומות שלהם: סופ"ש של כיף ואהבה בקיבוץ. בעזרת חברים, משפחה וכל הקהילה בלוטן הם עיצבו את שטח בריכת הקיבוץ, עיצבו את השולחנות ואת ההזמנות. בקיצור - חתונת DIY מההתחלה ועד הסוף, כולל הרכבה של רחבת הריקודים שנעשתה בידי ארז וחבריו.

 

liron gallery 17

 

liron gallery 18 

עם כל כך הרבה השקעה, ברור שהחתונה שלהם היתה סופר מהממת: המשפחות בירכו ושרו, הקיבוץ הכין הצגה על סיפור ההיכרות שלהם וכדי לא להישאר חייבים, לירון וארז דאגו שהסלואו שלהם יתפתח לריקוד סלסה סוער.

 

liron gallery 19

 

liron gallery 20 

למחרת בבוקר, הם ערכו מסיבת בריכה עם מלא מתנפחים ובערב שישי, כל האורחים הוזמנו לארוחה חגיגית בחדר האוכל. בשבת בבוקר השניים אירגנו אירוע שירה בציבור מלא באהבה, בהשתתפות האורחים וקהילת הקיבוץ.

 

liron gallery 21

 

liron gallery 22

לירון וארז, הכי עשיתם לנו חשק לסופ"ש רומנטי במדבר! אנחנו מאחלות לכם עוד המון שנים של אהבה והפרחת השממה ומודות לכם ששיתפתם אותנו בחתונה היפהפייה שלכם.

 

קרדיטים
מקום האירוע: בריכת קיבוץ לוטן בערבה
הפקה: עצמאית
עיצוב: בני הזוג
קייטרינג: אסאדור מקיבוץ אור הנר
מוסיקה: ארז גולדשטיין
בר: אסאדור
צילום סטילס: we are red
צילום וידאו: ולד בלינסקי
שמלה: TOORA
איפור ושיער: קארמה לחאם סמוראי
טבעות: דב רוטר
נעלי כלה: יושו
נעלי חתן: ליאת זרמון
תכשיטים: מגנוליה
הזמנות/מיתוג: בני הזוג
חליפת חתן: ליאת זרמון
DIY: עיצוב שולחנות, כניסה, עמדת די ג'יי
קרדיטים נוספים: החברים שעזרו להרים ולעצב חתונה מאפס.

מאת:כלות אורבניות
תגיות:
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)