צילומי משפחה בניו יורק המושלגת

07.01.15

מזג אוויר סוער הגיע למחוזותינו, בדמותה של אחת הסופות הסוערות ביותר שידענו השנה. בכל סערה שכזו אנו חושבות כמובן על זוגות החורף שלנו, שאמורים להינשא בימים גשומים ולדלג מעל השלוליות בדרכם אל האירוע. דווקא במצבים כאלו חשוב לנו לעודד את הזוגות ולומר להם "אל חשש!", כי אנו באמת מאמינות שבמצב כזה אפשר להפיק לימונדה מהלימונים ולזכות בתפאורה שנדירה מאוד לארצנו הקטנטונת - תפאורה של חורף אמיתי שכמוהו לא רואים בהרבה חתונות. 

זוכרות שהבטחנו לכן כבר בפוסט על הצילומים בונציה שבקרוב מאוד ממתינה לנו חופשה נוספת? אז הפעם מדובר בביקור חלומי בניו יורק, עם אקלים שונה לחלוטין ודווקא בתקופה הזו בשנה. זו לא הפעם הראשונה שאנו מטיילות ברחבי העולם בזכות הצלם המקסים אלכסיי קודריק וכעת אנו זוכות להביא לכן את השראת החורף האולטימטיבית.

 

הפעם פוגשים אותנו מבעד למסך זוג שאלו הם צילומי ההריון שלהם והם כבר חובקים ילד קטן ומקסים - ואפילו כלב משפחתי. בהרכב מלא הם תועדו בנוחות של ביתם בפרברים, בסיטואציות הכי יומיומיות ומתוקות שיש בחייה של כל משפחה, בין אם היא מתגוררת שם או אצלנו בארץ. האורח שמלווה את הצילומים הוא השלג שמכסה בשמיכה לבנה את האזור שמסביב לבית החמים והופך את הצילומים לעוד יותר פוטוגניים, עד אשר המשפחה מחליטה לצאת, לפגוש אותו מקרוב, בעוד אלכסיי ממשיך לתעד את הנעשה כמובן.

 

הצילומים הללו מוכיחים כיצד ניתן להפיק את המיטב מכל סיטואציה ולא רק זאת - גם להפיק באמצעותה סט צילומים יוצאי דופן ויפים ממש... וכעת כל שנותר הוא ללבוש שכבה מחממת נוספת, למזוג תה חם ופשוט להתכרבל מול המסך.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כלות חורף אהובות שלנו, מקוות שאתן נהנות מן מכל רגע קריר ומיוחד שמצפה לכן בימים הקרובים!

 

קרדיטים

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

מאת:כלות אורבניות