צילומי זוגיות בים המלח

10.06.15

אם יש חלק שאהוב עלינו במיוחד מבחינה אמנותית בכל הנוגע לתיעוד האירוע, הרי שמדובר בדרך כלל בצילומים שמתקיימים ביום נפרד מן האירוע עצמו - צילומי הזוגיות.

 

 

 

וכי למה?  אנו חושבות שבצילומי הזוגיות באמת יש הזדמנות "להתפרע" ברמה האמנותית וליצור צילומים מיוחדים באמת. ככה זה כשאין מגבלות של לוקיישן או לוח זמנים צפוף, אפשר לפנות יום מיוחד למטרת הצילומים ולעשות כל שעולה על הדעת.

 

 

 

בהתאם לכך, פוגשים אותנו לאחרונה סשנים של צילומים שנראים כמו הפקות לכל דבר ועניין. הנוסחה תמיד קבועה: זוג פוטוגני, לוקיישן מרהיב וכמובן גם צלם טוב שייתעד את הנעשה מבעד לעדשת מצלמתו.

 

 

 

אז המרכיבים של הנוסחה הם זהים אך התוצאה תמיד משתנה ומביאה אותנו למקום שונה לגמרי, המקום שעליו חלמו בני הזוג.

 

 

 

כבר יצא לנו להיתקל בצילומים שתועדו בדרום הרחוק ועד הצפון, בכל קצוות הארץ ולעתים אפילו בחו"ל. 

 

 

הצלמים המשובחים שנמצאים בפינצטה שלנו תמיד ערוכים לכל הרפתקה וזמינים ל-Road trip מתועד היטב כך שכל שנותר הוא לבחור ביעד על גבי המפה, להתניע את הרכב ולצאת לדרך.

 

 

ים המלח הפך בחודשים האחרונים ליעד חם במיוחד והרי לא לחינם הוא נחשב לאחד המקומות הנפלאים בתבל. גבישי המלח נראים ממש כמו קרחונים קטנים והשילוב עם המים הכחלחלים יוצר פריימים מושלמים ומחזה שאותו לא פוגשים כל יום בצילומים.

 

 

 

התמונות ששלחו לנו הצלמים לבית YO! גרמו לנו להבין שבכל הנוגע לצילומי זוגיות - השמיים הם הגבול או במקרה הזה, המקום הכי נמוך בעולם.

 

קרדיטים

צילום: YO!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: