צילומי זוגיות בטעם של פעם

22.05.16

 

אנחנו מוצאות השראה בכל מיני דברים: פרחים יפים שאנחנו נתקלות בהם במהלך היום, סרטונים מעניינים ברשת, משפטים שמאירים את יומינו ועוד. למרות זאת, יש מקור השראה אחד אהוב עלינו במיוחד והוא כל מה שקשור בטרנדים מן העבר.

 

צילומי זוגיות

 

גם מעיין ואביה, בני קיבוץ מסילות, אוהבים נוסטלגיה ומוצאים בה השראה. איך אנחנו יודעות? ובכן, מספיק מבט אחד בצילומי הזוגיות המקסימים שלהם כדי להבין.

באופן טבעי, השניים בחרו באזור הביתי שלהם כאתר הצילומים - בחירה מאוד משתלמת, שכן השדות המקסימים שמקיפים את הגלבוע היוו תפאורה מושלמת לצילומים שלהם. 

 

צילומי זוגיות

 

את הרכב העתיק שמופיע בתמונות, הם שכרו במיוחד כדי לשמור על הקו המנחה של הקונספט ולוודא שכל הפרטים מתלכדים לכדי צילומי זוגיות נפלאים.

 

50 gallery 3

 

כמובן שצילומים ברוח תקופתית לא יהיו מושלמים ללא תלבושות מתאימות ולכן מעין שלף זוג שלייקעס וכובע קסקט תואם ואילו אביה התהדרה בטופ ועקבים שחורים, חגורת בטן אדומה גדולה וחצאית עפרון לבנה - שילוש הצבעים הקדוש של סגנון האר דקו. גם האיפור והתסרוקת עוצבו בהתאם לקונספט שהם בחרו לצילומים והתוצאה מקסימה בעינינו.

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

מעיין הוא סו-שף במסעדת קימל בגלבוע ואילו אביה היא סטודנטית למדעי ההתנהגות. ביחד הם זוג מגניב שכיף לבלות איתו וכפי שניתן לראות מהתמונות מלאות החיוכים - הומור גם הוא תכונה חשובה אצלם.

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

צילומי זוגיות

 

הזוג החמוד הזה עתיד להינשא בעמק יזרעאל הסמוך, בגן החורשה שבקיבוץ יגור ולנו לא נותר אלא לאחל להם שמסע תכנוני החתונה שלהם יהיה רגוע ונעים, ושהחתונה שלהם דווקא תהיה משוגעת ושמחה. מזל טוב חבר'ה!צילום: עידן כנפי 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: