צילומי הזוגיות של קיריל ואנה

09.03.14

 

ישנם זוגות שהמילה ״קלילות״ היא שמם השני והיא מיטיבה לתאר את הווי חייהם המשותף. בדרך-כלל, ניתן לזהות אותם באמצעות צחוק מתגלגל ועיניים שמחות. התמזל מזלינו וממש היום אנו זוכות לפגוש זוג שכזה, קיריל ואנה, המזכירים לכולנו עד כמה חשוב למצות כל יום עד תומו ופשוט… ליהנות.

 

את התמונות שעיניכן רואות כאן תיעד בכשרון הצלם רומן בלשוב, שאחראי היה גם על צילום הסטילס בהפקה שערכנו אנחנו לכבוד השנה האזרחית החדשה, ממש לאחרונה. האמת שמדובר בתמונות החתונה הלא רשמיות של קיריל ואנה - ואם בשלב הזה אתן שואלות את עצמיכן ״אבל רגע, היכן שמלת הכלה שלה וחליפת החתן שלו?״, אתן בהחלט אינכן היחידות.

 

 

 

 

 

כפי שכבר רמזנו לכן, קיריל ואנה הם זוג מיוחד שהחליט לקפוץ לקפריסין בכדי להינשא. כשבני הזוג חזרו לארץ הם הרגישו שבכל זאת חסר להם תיעוד כלשהו, כזה שיוכלו להביט בו עוד כמה שנים ולהיזכר כיצד הפכו הם ל-Mr & Mrs. כאן בדיוק בא לידי ביטוי סשן הצילומים שערכו.

 

 

 

 

 

לבני הזוג ציפה יום צילומים ארוך שהחל באווירה אורבנית טיפוסית, משם לכרי דשא ירוקים, גלידה מתקתקה שליקקו השניים וסיום סיומת לצד הים הכחול. 

 

 

 

 

לאורך כל הדרך קיריל ואנה אחזו ידיים, התנשקו וניהנו, כמו שרק הם יודעים לעשות זאת, כשלכל זה התווסף תיאום אופנתי מושלם בין השניים - היא עם שמלת סרפן אדומה ואילו הוא עם חולצת משבצות קלילה.

 

 

 

 

צילום: רומן בלשוב

 

השמש ירדה על העיר אך לא על האנרגיות הנפלאות של קיריל ואנה, שימשיכו ללוות אותנו גם הרבה אחרי סיום הפוסט. תודה זוג יקר, תודה!

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: