צילומי הזוגיות של סיון ותובל

22.07.13

 

הבוקר התעוררנו כשאל מולינו ניצבת שאלה אחת בלבד, שהתשובה עליה ברורה למדי: אפשר לקבל את זה ביותר מושלם מזה? אז זהו, כנראה שלא! ועם פתיח שכזה, קרוב לוודאי שאתן כבר משתוקקות לדעת מה יש לנו בעבוריכן היום - במיוחד עבור חג האהבה. אחחח… תאמינו לנו שגם אנחנו בקושי יכולות לחכות, בקושי רב.

 

 

 

 

זוכרות את פוסט "המתפרה", שעלה ממש לאחרונה בקטגורית העיצוב? כן, כן, אנחנו מדברות על חתונתם של סיון ותובל שהתבססה על קונספט עיצובי מובהק מאין כמוהו. כבר אז סיפרנו לכן שהכול (כולל הכול!) החל מההזמנות דרך העיצוב, הסרטונים ועד אחרון הפרטים תאם בצורה מושלמת את סיפור המסגרת שנבנה לטובת האירוע. כעת, נותר לנו רק להמשיך ולשתף אתכן בעוד ועוד אלמנטים שהרכיבו אותו והפכו אותו לסיפור הבלתי נשכח שהוא.

 

 

 

סיון ותובל החליטו שאת צילומי החתונה שלהם הם יערכו בצורה אחרת לגמרי. כמובן שהם חפצו במזכרת שתישאר איתם עוד שנים ארוכות - אך את הצילומים המקדימים עצמם הם החליטו לערוך כסשן צילומי זוגיות ב… מתפרה!

 

 

 

 

לאחר חיפושים קדחתניים נמצא הלוקיישן האולטימטיבי, מקום שנראה כאילו הזמן עצר בו מלכת. על רקע התפאורה נכתב התסריט ומשם המשיכו הם ישירות לשלב הצילומים.

 

 

 

היום שעבר על הזוג שלנו הותיר אותם כשבידם מזכרת שלא תישכח במהרה, ובמסגרת צילומיו ותיכנוניו לקחו חלק ניצבים חינניים שבמקרה, אבל ממש במקרה, הם גם אחד הזוגות האהובים עליהם ביותר: אחותו היקרה של תובל ושותפתה של סיון, המעצבת רעות זגוני ובעלה.

 

  

 

ומה שמרנו לכן במיוחד עבור סיום הפוסט? סוכריה אמיתית! סרטון החתונה של השניים שאת תחילתו ואת סופו אסור לכן לפספס.

 

 

ואם חשבתן שבזה הסתיימו ההפתעות שלנו מיום החתונה של השניים - טעות בידיכן. את ההמשך תזכו לפגוש בקרוב ובינתיים נאחל לכן חג אהבה שמח, גדוש בנשיקות ובחיבוקים!

 

✤ ✤ ✤

 

קרדיטים

צילום סטילס: ניצן הפנר

צילום וידאו: Viditeo

עיצוב וארט: Reut Zagoni - Event Design

מאת:כלות אורבניות