צילומי הזוגיות של נדיה וקיריל

31.07.14

 

שבוע ימים. אז נכון שמדובר בפרק זמן שבעיניי רובנו נתפס כקצר ביותר, שכן מהם שבעה ימים בסך הכול? אלא שבשבוע אפשר להספיק המון - רק תשאלו את נדיה וקיריל.

 

 

 

 

 

בני הזוג הללו הם תושבי מוסקבה, עיתנואים עסוקים במקצועם, שהספיקו בביקורם האחרון כאן בארץ לטייל ברחבי המדינה היפה שלנו, ליהנות ממזג האוויר החמים ואפילו לתקתק שלל תמונות במסגרת סשן צילומי זוגיות לקראת חתונתם הקרבה ובאה (אשר צולם בחינניות רבה על-ידי הצלמת טניה איליוחין)!

 

דווקא בימים לא פשוטים כמו אלה, כיף גדול להתרפק על הצילומים של נדיה וקיריל - סוג של אואזיס שקט ורגוע בתוך ההמולה, אליו אתן לגמרי מוזמנות להצטרף.

 

 

 

 

את סשן הצילומים הזה בחרו הם לערוך בנווה-צדק הציורית, שכונה שגם אנו מחבבות מאוד בשל המבנים הישנים, הרחובות הצרים, החנויות הקטנות והאווירה הכללית השוררת בה.

 

 

 

 

באמצעות תמונותיהם של השניים, הרגשנו לרגע כי גם אנו חוות את נווה-צדק מחדש, דרך עיניהם של נדיה וקיריל שטיילו שם יד ביד, ניהנו מן האוויר, האווירה וכמובן גם זו מזה.

 

 

 

 

וכעת, לדובדבן האמיתי שבקצפת! קפיצה אל חוף הים - תחנה הכרחית בסיומו של יום שכזה. בני הזוג הגיעו לשם בשעת שקיעת השמש, כשקרניים אחרונות מלטפות את קו המים בעדינות - קסם שמתרחש בסיומו של כל יום… וכמה הוא מהפנט.

 

 

צילום: טניה איליוחין

 

אם לומר לכן את האמת, ההתרגשות של מבקרים מרחוק מצליחה להדביק גם אותנו בהתרגשות המאפיינת ביקור במקומות חדשים… בייחוד אם מדובר בצמד מבקרים מתוקים כמו נדיה וקיריל שמזכירים לנו כי המדינה הקטנה שלנו באמת יפה.

 

מאת:כלות אורבניות