צילומי הזוגיות של מישל והרבי

12.03.13

 

היום אנו שמחות להכיר לכן זוג שהוכיח לנו כי לאהבה אין גבולות גיאוגרפיים. פשוט אין. מישל והרבי עברו אלפי קילומטרים, תוך שהם חוצים יבשות עד שבסופו של דבר הכירו והתאהבו ממש כאן, בארצנו הקטנטונת. פרט לאהבה ההדדית שהם חולקים זו לזה (ועל כך כמובן נרחיב עוד מעט), לשניים יש אהבה אחת משותפת - והיא האהבה למדינת ישראל.

 

 

 

הרבי ומישל הכירו לפני כארבע שנים בעת שלמדו יחדיו באולפן בקיבוץ ברמת יוחנן. שניהם עלו ארצה ממקומות שונים לאחר שסיימו את לימודיהם בקולג' - הרבי, על מנת ללמוד עברית ולהתגייס לצבא ומישל, בכדי ליהנות מנופיה של המדינה ולבלות קצת זמן בחיק המשפחה.

 

 

 

 

מה שהיה אמור להיות ביקור קצר הפך במהרה לסיפור אהבה מהסרטים, שכן הזוג הזה מעיד על כך שהיו בלתי נפרדים כמעט מן הרגע הראשון להיכרותם וידעו שנועדו זו לזה. לאחר שסיימו את לימודיהם באולפן, החליטו השניים להיטמע קצת יותר בתרבות המקומית ולשכור דירה יחדיו. שם גם החליט הרבי במפתיע לשלוף את הטבעת ולהציע נישואין לאהובתו, במקום שהרגיש להם הכי נכון בעולם - בישראל.

 

 

 

 

כעבור שנה וחצי נישאו בני הזוג, אך לא לפני שהצטלמו בסט צילומי אירוסין מתוק. היעד שנבחר היה נווה צדק, שכן הם התאהבו בארכיטקטורה המיושנת וביופיו של המקום, אבל לדעתנו מדובר רק בתפאורה לסיפור האהבה האמיתי בין השניים.

 

 

 

 

השניים מספרים כי חווית הצילום היתה קלילה ומהנה, והיא גם זאת שאפשרה להם להתרגל לככב מול המצלמות כהכנה לקראת יום האירוע עצמו.

 

 

 

צילום: טלי ודבורה צילום

 

הרבי ומישל, סיפור ההיכרות שלכם ריגש אותנו ואנחנו שמחות שבחרתן להצטלם כאן, להינשא כאן ולחלוק איתנו את התיעוד של הקשר המיוחד שלכם. מסתבר שהאהבה היא אכן חסרת גבולות.

 

 

מאת:כלות וארבניות ולובה שרגא