צילומי הזוגיות של מיכל ועומר

17.07.13

 

סשן צילומי זוגיות מצליח לפגוש את הזוגות המקסימים שמתארחים אצלינו במקומות הכי יפים של החיים, ובדרך-כלל גם רגע אחד קטן לפני שמתרחשת החתונה עצמה. הזמן של הביחד אמנם נדיר בין שלל האירגונים, התכנונים והחיים שממשיכים, אך זאת גם כנראה הסיבה לכך שהצילומים שמתקבלים יפים, כל-כך יפים ואמיתיים.

 

מיכל, מעצבת תעשייתית, ועומר, אח במקצועו, החליטו לערוך את סשן צילומי הזוגיות בסביבתם הטבעית, בשכונת החיפאית בה הם גרים, שכונת הדר, ובקן הזוגי שלהם בשנתיים האחרונות. בתחילה ייעדו השניים את הצילומים עבור הזמנת החתונה, אך משראו כי טוב - החליטו להרחיבם ובכך לספק לעצמם מזכרת קטנה מן התקופה המיוחדת הזאת, רגע לפני שמתחילים החיים האמיתיים.

 

את הבדלי הגובה בין מיכל ועומר קשה לפספס, גם מבעד לצילומים - אך נראה שכל אחד ואחד מ-35 הסנטימטרים שמפרידים ביניהם גורמים לאהבתם לגדול ולגדול… וממה עוד היא עולה ותופחת כמו בצק שמרים איכותי? משלל המתוקים שהם כל-כך אוהבים לאכול. וכן, זה גם הזמן לספר לכן כי תחילתו של סיפור האהבה בין השניים בעוגיה. מפתיע? כנראה שלא!

 

ואחרי שזכיתן להכיר את הזוג שלנו על קצה המזלג, אנו מזמינות אתכן לצלול ביחד איתנו, אל סשן הצילומים שלהם. היכונו, היכונו, כי מתיקות זה לגמרי כאן!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

◈◈◈

 

צילום: רוית בוזמן

מאת:כלות אורבניות