צילומי הזוגיות של מיכל ויאיר

12.03.15

אם יש תקופה שאהובה עלינו בשנה באופן מיוחד, הרי שזו התקופה הקסומה של האביב. בארץ היא אמנם מאוד קצרה ואפילו קצת חמקמקה, אבל בכל זאת יש בה איכויות של מקומות רחוקים מכאן ופשוט תחושה כללית נעימה. היום קצת גשום ואפור בחוץ אבל בימים הבאים מצפה לנו מזג אוויר שמשי, ארון הבגדים משתנה באופן תדיר ובאופן כללי יש תחושה של שינוי והתחדשות שמשפיעים על כל מיני היבטים שונים בחיים.

 

 

 

 

התחושה הזו גם אחראית בין היתר על כיסוי השטחים במרבדים של פריחות קסומות שקישטו את ארצנו במהלך השבועות האחרונים ופשוט עושה חשק לצאת לטיולים בחיק הטבע, לפגוש את היופי הזה מקרוב. אז מקומות כאלה אנו תמיד מתרגמות לכדי לוקיישנים, צילומים וחושבות איזה מזל גדול נפל בחלקם של הזוגות שמספיקים ליהנות מהיופי הזה ולקבל ממנו מזכרת לעד.

 

 

 

 

זה בדיוק מה שקרה למיכל ויאיר שבחרו להצטלם בתקופה הקסומה הזו של השנה. הנופים מסביב לגמרי עושים את העבודה, אבל כשהם גם מתועדים מבעד למצלמתו של חיים אפריאט ובאמצעות הצבעים היפים שבהם הוא צובע את העולם - אז הם נראים כמעט מאוירים ולחלוטין חלומיים.

 

 

 

 

ציפור קטנה גם לחשה לנו שמיכל ויאיר מתחתנים בימים אלו ממש, אז מעבר לכך שאנו סקרניות לגלות איך תיראה חתונתם אם זו רק טעימה קטנה מתוכה - כמובן שגם נאחל להם המון מזל טוב ונספר כמה אנו מתרגשות עבורם!

 

 

 

 

 

 

ניצול נכון של הרגע... כך בדיוק נוצרות התמונות היפות ביותר.

 

קרדיטים

צילום: חיים אפריאט

 

 

 

מאת:כלות אורבניות