צילומי הזוגיות של מאיה ורון

30.03.14

 

אנו פותחות חלון ומרגישות את קרני השמש החמימות חודרות פנימה, ניהנות מן הרוח המלטפת וממראה הפריחה היוצרת מרבד צבעוני ומהפנט. אפילו מבלי להציץ בלוח השנה, הסימנים הללו בהחלט מעידים על כך שהאביב כבר כאן!

 

אותה רוח אביבית נחתה גם אצלינו על גבי דפי הבלוג-מגזין, ואין מאושרות מאיתנו: בין אם מדובר במסיבת האביב הקרבה ובאה של ״כלות אורבניות״ ובין אם מדובר בצילומי הזוגיות המקסימים שתיפגשו כאן עוד רגע קל.

 

 

 

 

 

מאחורי הצילומים הנהדרים הללו עומד זוג עם אישיות ספונטנית לגמרי, מאיה ורון, כשאליהם חבר הצלם הכה נפלא חיים אפריאט. ומדוע אנו אומרות כי מדובר בזוג עם אישיות ספונטנית? פשוט מאוד, מדובר באנשים שיודעים לנצל כל רגע ורגע בצורה הטובה ביותר, גם אם הרגע הזה מעט שונה מהתכנון המקורי…

 

 

 

בני הזוג שלנו חפצו תחילה בצילומים נעימים בחיק הטבע ולכן היעד הנבחר היה עמק האלה. חיש קל קפצו הם כולם לרכב, אך בדרך ללוקיישן נתקלו בשלט שלכד את תשומת ליבם והכריז על כך שקטיף נוריות וכלניות ממתין להם ממש מעבר לפינה.

 

 

 

 

מבלי להסס יותר מידי, החליטו מאיה ורון בעידודו של הצלם שלהם כמובן, לסטות מהתכנון המקורי שכן הדברים הטובים ביותר ממתינים לנו מתחת לקצה האף.

 

 

 

 

האמת שאנו בהחלט שמחות על ההחלטה לשנות את התכנית שכן אין, פשוט אין על פרחים! כעת, כשכל היופי הזה פורח כל-כך, ללא ספק מדובר במחזה מרהיב ובקשת של צבעים אשר צבעה את הצילומים של מאיה ורון.

 

 

 

 

צילום: חיים אפריאט

 

כשאנו מביטות בלוקיישן פעם נוספת, כמו גם בהופעתה הפרחונית של מאיה (שהתקשטה בכתר עלים סופר-טרנדי) ובבני זוג שנהנים יחדיו מהטבע תוך שהם מפזרים עלי כותרת לכל כבר, התחושה החזקה שעולה היא שהאביב בהחלט הגיע בכדי להישאר, והשמחה בלב ענקית!

 

מאיה ורון מוכיחים לנו שהספונטניות משתלמת ולכן תמיד כדאי לפקוח עיניים ולהסתכל שם מסביב. מי יודע איזה אוצר יחכה לכן?!?

 

מאת:כלות אורבניות