צילומי הזוגיות של לירז ואמיר

08.06.13

 

את בוקרו של יום שבת אנו פותחות בביקור ספונטני ביער חורשים, תחת קרני השמש הנעימות ועם פריחה מהפנטת של אינספור כלניות. נשמע נפלא, נכון? זו בדיוק התפאורה שקיבלה את פניהם של לירז ואמיר, שהחליטו (ביוזמתו של הצלם שלהם) להצטלם יחדיו לצילומי זוגיות, באחד הימים האביביים של חודש מרץ. 

 

 

 

 

 

עבור הזוג, שמתגורר במרכז תל-אביב, זו הייתה בריחה נעימה ולו לכמה שעות בודדות אל מחוץ לעיר. הם התחילו את היום הזה בחששות קלים, שכן מעולם לא צולמו כך יחדיו בנסיבות רישמיות כל-כך. ובכדי להקל מעט על המבוכה אל מול המצלמה פתחו השניים בקבוק יין, לגמו מעט מהכוסות והקסם החל להתקיים מעצמו.

 

 

 

 

השניים מספרים כי צילומי הזוגיות הללו עזרו להם להשתחרר מעט ולהתכונן לצילומים "האמיתיים". בנוסף, הם איפשרו להם להרגיש בנוח אל מול הצלם שבחרו, אך חשוב מכל - פשוט ליהנות מכמה שעות משוחררות וכיפיות, בריחה נעימה מהמציאות ומההכנות הקדחתניות לאירוע שיתקיים בחודש אוגוסט הקרוב.

 

 

 

 

 

גם עבור הצלם, הצילומים הללו מהווים הזדמנות חשובה להכיר את הזוג בצורה הכי אמיתית שרק אפשר, כך שביום החתונה עצמו הוא יוכל לתעד אותם ביתר קלות ובדיוק כפי שהיו הם רוצים לראות את עצמם.

 

 

 

אז מה אתן אומרות, לירז ואמיר ניהנו מן היום שהיה? וודאי שכן! כל אחת ואחת מהתמונות מראה לנו עד כמה! הם ניהנו מהביחד, מן הטבע, ממזג האוויר האביבי והנעים ומהפריחה המדהימה(!!!) שהקיפה אותם. בנוסף לכך, הצילומים נראים טבעיים ונינוחים, כאלה שעושים לנו חשק לצאת בעצמינו אל השדה הקרוב.

 

 

 

 

צילום: אמיר חזן

 

מציעות לכן בחום שלא לפספס את ההזדמנות הזאת, רגע לפני שמגיע האירוע עצמו, בכדי להשתחרר מעט ולבלות עם בן הזוג, ממש כפי שעשו לירז ואמיר. עם סיומם, אתן תיראו כי כל החששות שהיו לכן אי פעם ייעלמו כלא היו… הבטחה שלנו. וזיכרו, שאנו ממתינות בציפייה גדולה גם לסשן הזוגיות שלכן!

מאת:כלות אורבניות
תגיות: