צילומי הזוגיות של ירדן וירון

28.10.12

 

כבר זמן רב, יותר מידי רב, אנו משתוקקות לערוך שבוע פוסטים חגיגי שיציג בפניכן צילומי זוגיות מקסימים ומרגשים. השבוע, החלטנו שזהו זה - זה קורה, ודבר לא יעמוד בדרכינו! ליקטנו את המיטב שבמיטב, במיוחד עבוריכן, והנה אנו שמחות לשתף אתכן היום בפוסט הראשון בשבוע הכל כך זוגי הזה.

 

סשן הצילומים שתראו עוד רגע קל יזמן לכן מפגש קצר עם ירדן וירון, שמכירים עוד מתקופת התיכון. במשך שלוש שנים שלמות, הם ישבו זה לצד זה על אותו ספסל לימודים, אך מעולם לא התפתח ביניהם קשר רומנטי. תוהות מתי כל זה השתנה? הרי בכל זאת אנחנו נמצאות כאן היום, בפוסט שכולו צילומי הזוגיות ש-ל-ה-ם...

 

 

 

 

בזמן הצבא, כן כן, אז זה קרה. ירון, שהיה משועמם באחת מאותן שמירות ארוכות, החליט להתקשר לירדן ולשאול לשלומה. ושם, שם גם בדיוק ניצתה אש האהבה. ירדן וירון מספרים כי אמנם זו לא היתה אהבה ממבט ראשון, אך בהחלט מדובר באהבה אמיתית - האהבה הכי אמיתית שזכה בה כל אחד מהם.

 

 

 

 

ומכיוון שמדובר בזוג שאוהב את השקט, החופש, המרחבים ואת הים הכחול (ומי לא? תאמרו לנו מי לא...), החליטו השניים להצטלם באזור היפה של ארסוף, שקשה שלא להתפעל ממנו. אך ביום צילומים, כמו ביום צילומים לעיתים יש גם הפתעות. לפתע, הם מצאו את עצמם נאבקים ברוח החזקה שהחליטה להשתולל, תוך שהם נעים ממקום למקום על מנת למצוא את הלוקיישנים הטובים והנוחים ביותר לצילומים.

 

 

 

 

בקיצור, הרבה חול שעף לעיניים ונדבק לרגליים, ורוח שבידרה את השיער טוב טוב, אך יחד עם זאת ולמרות כל החששות שהיו להם, נוצר סשן צילומים מקסים מיום שלא ישכח במהרה.

 

 

 

ירדן וירון, נותר לנו רק להודות לכם על שנתתם לכולנו הזדמנות נפלאה להיפרד מהקיץ לשלום עם חיוך גדול על השפתיים ואהבה גדולה בלב. תודה, תודה, תודה!

 

 

צילום: ניב שמשון

מאת:כלות אורבניות