צילומי הזוגיות של חמוטל וניר

13.03.15

"אז מה זה אורבני להגדרתכן?" - פעמים רבות שואלים אותנו ואנו מבינות שאין לכך תשובה אחת. זה לא בהכרח מתייחס ללוקיישן כלשהו, אלא לאווירה כללית - מכלול של רגעים יפים שפשוט הופכים את הזוג, את האירוע ואת החוויה לאורבנית. זו בדיוק הסיבה שגרמה לנו לאהוב את עבודותיו של תומר לשר, שמבין כי אורבניות היא נגזרת של תחושה ולא של מקום - ולכן בין אם הוא מצלם בלב העיר או בחיק הטבע, הוא יודע לייצר את התחושה המדויקת הזו שאנו כל כך מחפשות.

 

 

 

 

 

 

אז הפעם הצילומים של חמוטל וניר לוקחים אותנו אל המגרש הביתי, במרכז תל אביב - סמוך למקום מגוריהם. למרות אהבתנו לנופים יפים וירוקים, יש משהו בתחושה העירונית הזו שחודרת עמוק ללב, אולי כי מדובר בתחושה מוכרת וביתית, שהרי כך בדיוק הרגישו חמוטל וניר כשבחרו להצטלם בנקודה הזו.

 

 

 

 

השניים התלבטו רבות אודות הקונספט של צילומי הזוגיות אך בדיעבד הם מספרים שזו הייתה בחירה נבונה. היכולת להכיר לעומק את תומר ופשוט להשתחרר עזרה להם רבות גם ביום האירוע עצמו. 

 

 

 

 

 

חמוטל וניר מספרים לנו שזו הייתה הזדמנות פז להעביר את כל היום בחברת זו עם זה, כמו אין אדם אחר בעולם מלבדם. ללא טלפונים, ללא הסחות דעת, ללא מחשבות על עבודה ועניינים של השגרה - נהנו חמוטל וניר מיום שכולו הם ועצמם, כפי שלא עשו מזה זמן רב.

 

 

 

 

תשע שנים מכירים חמוטל וניר, מסוף כיתה יב'. ברגע הראשון זה אמנם נשמע מפתיע, אך כשמביטים בדינאמיקה שלהם בצילומים לגמרי רואים את זה.

 

 

 

 

 

חמוטל וניר היקרים, לא בא לנו להיפרד! מזל שיש לנו סרטון שיאפשר לנו להישאר עוד קצת, ליהנות יחדיו עוד רגע...

 

 

קרדיטים

 

צילום וידאו וסטילס: תומר לשר

עריכת וידאו: אביב צדקיה

מאת:כלות אורבניות
תגיות: