צילומי הזוגיות של אנה ואיליה

09.04.13

 

בוקר יום שלישי, מסמל את מחצית הדרך בין תחילת השבוע לבין סופו. חצי מאחורינו, החצי השני עוד לפנינו - אך עם כמה פוסטים משובחים ב"כלות אורבניות", שינעימו את זמנכן, אתן תראו שהסופ"ש כבר אוטוטו כאן…

 

 

 

 

 

אם יצא לכן לבקר בת"א לאחרונה, סביר להניח שאת מדרחוב נחלת בנימין, מעולם לא פגשתן כשהוא ריק מכל אדם. לכן, היה זה מפתיע ומרענן כאחד לראות את צילומי הזוגיות של אנה ואיליה, אשר צולמו בשעות אחה"צ של יום שבת, ממש בלב ליבו של המדרחוב השומם.

 

 

 

 

השניים הגיחו לחופשה קצרצרה בארץ, ועל הדרך החליטו לקיים סשן צילומי "סייב דה דייט", שישוב עימם לביתם ויתזכר את האורחים בדבר מועד החתונה שעתידה להתרחש. 

 

 

 

 

 

 

אלכסיי קודריק, הצלם שעומד מאחורי סשן התמונות הנפלא הזה שיתף אותנו באהבתו לארכיטקטורה שמאפיינת את המדרחוב, הסיבה האמיתית לכך שבחר בלוקיישן הזה עבור הצילומים של אנה ואיליה. מדהים לראות כיצד רומנטיקה תל-אביבית מתוקה, בשילוב תאורת יום נפלאה, הפכו את הסשן הזה לבלתי נשכח.

 

 

 

 

 

הזוג שלנו כבר מזמן עזב בחזרה לארצו, אך אנו שולחות לו את מיטב האיחולים לחתונה הקרבה ובאה. מי יודע, אולי נזכה לשתף אתכן גם בה. 

 

 

 

 

 

צילום: אלכסיי קודריק

 

ואתן, כלות אורבניות יקרות, שימו לב כיצד כל המקומות היפים באמת נמצאים ממש מתחת לקצה האף. פיתחו את העיניים, הביטו ימינה, הביטו שמאלה - ותמצאו את הלוקיישנים הכי מופלאים שיש.

 

מאת:כלות אורבניות