צילומי הזוגיות של אלינה ומיכאל

16.02.14

 

חובבת סטיילינג ש״הדביקה״ את בן זוגה באהבה לפריטים הקטנים שמשדרגים את האווירה, נתקלה לפני כמה חודשים ספורים בפוסט שתיעד סשן צילומים זוגי ממש כאן אצלינו ב״כלות אורבניות״, התאהבה לגמרי וכך נולדו להן תמונות נוספות שמקשטות את הבלוג-מגזין שלנו!

 

 

 

 

 

האמת, שזה בדיוק מה שקרה לאלינה, המעידה על עצמה כחובבת תמונות ישנות, אביזרי מטבח מקוריים ועוד, בעת שפגשה בפוסט ״זמן הרימון״, מאחוריו עומדות הצלמות לבית Simsisters.

 

 

 

 

הקליק התרחש עוד לפני הפגישה איתן, אך התעצם במהלכה: ״היה די בצחוק המתגלגל של לנה ואירה, ובאהבה המשותפת לאסתטיקה, כדי להבין שמדובר בשילוב מנצח״. משם, אתן יכולות לתאר לעצמיכן עד כמה היתה קצרה הדרך לסט הצילומים.

 

 

 

 

 

הסשן הזוגי הזה התקיים אחרי שאלינה ומיכאל כבר נישאו: צילומי החתונה המקוריים של השניים נערכו בסגנון קלאסי, ואלה השאירו בהם טעם של עוד למשהו קצת אחר… לצורך המשימה נבחרה משתלה קסומה בכפר אז״ר.

 

 

 

 

 

אלינה ששמחה מאוד ללבוש את שמלת הכלה שלה פעם נוספת (ואנו בהחלט יכולות להבין אותה!), מספרת כי המקום הירוק הזה היה זה שיצר את האווירה והכתיב את הטון של הצילומים.

 

 

 

 

 

בני הזוג כלל לא הרגישו כיצד מתעדים אותם, הם ניהנו תחילה האחד מהשני כאילו יצאו לטיול בטבע, בעודם צוחקים, רוקדים ולוגמים יחדיו לימונדה טרייה.

 

 

 

 

צילום ועיצוב: Simsisters

 

אז אם גם לכן אווירת הטיול הזו קורצת ממש, אתן מוזמנות לצפות פעם נוספת בתמונות הקסומות של אלינה ומיכאל… אנחנו כבר צפינו בהן לא פעם וגם לא פעמיים. עונג של יום ראשון.

 

 

מאת:כלות אורבניות