צילומי הזוגיות של אוקסנה וסטס

24.03.14

 

סנט פטריק דיי שצויין מסביב לעולם ממש לאחרונה, עורר בנו תחושת החמצה קלה על כך שאנו לא ממש מציינים אותו כראוי כאן בארץ, אחרי הכול - אין כמו סיבה אמיתית למסיבה, עם משקאות לרוב, המון שמחה וכמובן גם ים מן הצבע הירוק!

 

לכן, כשצפינו לראשונה בצילומי הזוגיות של אוקסנה וסטס, הרגשנו כאילו מישהו אי שם קרא את מחשבותינו והחליט לאפשר גם לנו לחגוג את היום הזה למרות הכול. הופתענו לגלות שהצילומים שנערכו ממש כאן, על רקע נופיה של שכונת נווה-צדק התל-אביבית, הביאו עימם קמצוץ גלאם חו״לי…

 

 

 

 

 

את התחושה הזו אפשר לזקוף לזכות הסטייל הייחודי של בני הזוג, שמזכיר לנו מעט את מחוזות בוואריה: חגורה עבה וירוקה שעיטרה את מותניה של אוקסנה ותאמה בצורה מושלמת לשרוכים שבנעלי הסניקרס הלבנות שלה, בשילוב תסרוקת צמות מתוקה ומראהו של סטס אשר בלט בגיק שיק שלו. יחדיו הם יצרו הופעה מרעננת ומדליקה, שכמותה בהחלט לא ראינו במחוזותינו תקופה ארוכה.

 

יום הצילומים עם הצלמת טניה איליוחין, איפשר להם להתנהג בצורה נינוחה וטבעית במהלך כל שעות הצילומים, בעוד היא מתעדת מן הצד את הקסם שמהלך בן בני הזוג הללו. מדובר בזוג שאוהב לרקוד יחדיו לינדי-הופ, שהוא למעשה ריקוד ג׳אז אמריקאי שיש בו הרבה גרוב, ולכן ברגע שהמצלמה נדלקה - הופ! אוקסנה וסטס החלו לרקוד לשמחתם הרבה של העוברים והשבים במקום, ואילו הפריימים? הם כבר תוקתקו מעצמם.

 

 

 

 

 

 

סשן הצילומים של השניים בהחלט לא הסתיים בשלב הזה ובכדי להוריד את הדופק ולהתרענן הם החליטו להתפנק בגלידריה המקומית. יאמי!

 

 

 

 

 

משם, הם חלצו נעליים ודילגו יד ביד אל חופיה היפים של העיר, תוך שהם ממשיכים ליהנות ממזג האוויר היפה. האישיות התוססת של השניים היא זו שלגמרי גנבה את ההצגה!

 

 

 

 

 

צילום: טניה איליוחין

 

ובאשר לחתונה עצמה? בני הזוג אינם נמנים על חובבי המסיבות ולכן העדיפו להינשא בטקס חתונה אינטימי ממש בו הנוכחים היחידים היו הם, הם עצמם. כיום הם מתגוררים באנגליה, אך לא שוכחים להתבונן שוב ושוב בתמונות היפות האלה שמזכירות להם את היום שהיה, גם כשמחוץ לחלון אפרורי ומעט קודר… ולזה אנחנו קוראות נוסטלגיה מתוקה!

 

מאת:כלות אורבניות