צילומי הזוגיות הרומנטיים של עדנה ודניאל

26.07.16

אוי, פאריז, פאריז... כמה יפה עיר אחת יכולה להיות? מודות, אנחנו פרנקופיליות מושבעות ומבחינתנו אין כזה דבר - "מספיק ביקורים בפאריז", אבל זו לא הסיבה היחידה שבגללה כל כך אהבנו את צילומי הזוגיות המקסימים האלה של עדנה ודניאל.

 

ilan gallery 4

 

ilan gallery 1

 

ilan gallery 3

 

מעבר למזג האוויר האפרפר שעושה לנו חם בלב (אולי בניגוד להגיון) האנרגיות של הזוג עוברות כל כך יפה בתמונות שצילם אילן מור.

 

ilan gallery 2

 

עיר האורות היא רקע מושלם שמוסיף רובד של קסם לצילומים: בין אם זו תמונה שצולמה באזור תעשייה בפאתי העיר, על סף בניין בסמטה קטנה, באחד הפארקים המהממים הפזורים ברחבי העיר או השתקפות של בני הזוג (ורמז של מגדל אייפל, איך לא) בשלולית - כל תמונה בסט הצילומים הזה מספרת סיפור וגורמת למתבונן בה לרצות להשתגר מידית לצרפת.

 

ilan gallery 5

 

ilan gallery 6

 

 

ilan gallery 7

 

ilan gallery 9

 

ilan gallery 11

 

תסכימו איתנו שבצילומים שכאלה לה-טור אייפל - הסמל המוכר ביותר של העיר - מוכרח לככב.

 

ilan gallery 12

 

ilan gallery 13

 

ilan gallery 14

 

רומנטיקה היא לא מצרך נדיר בפאריז ובכל זאת לא יכולנו שלא לחוש איך היא מציפה לנו את הלב כשהבטנו על התמונות. הקרוסלה שליד מגדל האייפל, למשל, היא אחד המקומות הכי רומנטיים בעולם כולו ולכן לא התפלאנו לגלות שעדנה ודניאל דאגו להצטלם שם.

 

ilan gallery 15

 

ilan gallery 16

 

ilan gallery 17

 

ilan gallery 18

 

אחד הדברים האהובים עלינו ביותר בבירת צרפת (מעבר לאוכל המשובח), הם הפארקים שפזורים בכל רחבי העיר ובהם ספסלים שמזמינים את העוברים ושבים לקחת הפסקה קלה ממרוצת החיים. עדנה ודניאל ניצלו אותם היטב בסשן הצילומים שלהם.

 

ilan gallery 19

 

ilan gallery 20

 

בסיכומו של דבר, לאן שלא מסתכלים, פאריז היא סופר פוטוגנית ולכן לא נותר לנו אלא להוריד את הכובע בפני הזוג על בחירת הלוקיישן המושלם לצילומים.

 

ilan gallery 21

 

כמה נעימה המחשבה על כך שעיר האורות נמצאת רק חמש שעות טיסה מכאן. נקווה שבקרוב גם לנו יצא להגיע להתבשם מהאווירה של המקום הכי רומנטי בעולם...

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: