צילומי האירוסין של יעל ותומר

07.02.11

 

אז כפי שאתן יודעות, ממש לפני מספר שבועות פתחנו במסורת חדשה על גבי דפי הבלוג, צילומי אירוסין של זוגות שהחליטו לפנק את עצמם בסשן צילומים מתוק ומלא אהבה. הזוג האחרון שאירחנו הציב רף גבוה ולכן חיפשנו וחיפשנו עד אשר מצאנו את הזוג הבא שלנו, יעל ותומר המקסימים. השניים בחרו להצטלם להם אי שם, רחוק רחוק, בניו-יורק הסתווית והמהממת כהרגלה.

 

מדובר כאן בזוג מוכשר ביותר אשר כל אחד מהם סיים דוקטורט בפיננסים באוניברסיטת קולומביה, שם גם הכירו. ואיך קרתה ההיכרות עצמה? בשתי שנים עוקבות זו לזו התקבלו יעל ותומר לתכנית היוקרתית באוניברסיטה כישראלים היחידים. מכאן, הדרך להכיר היתה קצרה מאוד.

 

אז מכיוון שחייהם המקצועים והאישיים בשנים האחרונות סובבים סביב העיר ניו-יורק, ולמרות שהחתונה עצמה נערכה בארץ, את צילומי האירוסין בחרו לערוך דווקא "במגרש הביתי" שלהם - בלב ליבה של מנהטן, הסנטרל פארק. אפשר לומר ללא כל ספק שזהו אחד המקומות החביבים עליהם ביותר. הם אוהבים לטייל שם במהלכי סופי השבוע, להירגע ולספוג את האווירה המדהימה שהפארק משרה.

 

בעיננו, התמונות מצליחות לשדר בצורה נפלאה את אותה נינוחות, כייף ורוגע שחיפשו יעל ותומר גם ביום זה, וכל שנותר לנו הוא להזמין גם אתכן להצטרף אלינו למסע ניו-יורקי קצרצר! יהיה כייף, אז בואו!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: אילן סבירסקי - בוטיק צילום

 

♥♥♥

תודה לכם יעל ותומר על סשן אירוסין מקסים עם ניחוח ניו-יורקי משובח ביותר!

מאת:כלות אורבניות