צילומי האירוסין של טל וסול

23.12.10

 

כמו כל דבר חדש גם הפעם אנחנו ממש שמחות להתחיל במסורת חדשה על גבי דפי הבלוג, צילומי אירוסין של זוגות אשר החליטו לשתף את כולנו ברגע הפרטי שלהם.

 

צילומי האירוסין הם מין יום מיוחד שכזה. יום שמעמיד במרכזו את הזוג אל מול עדשת המצלמה ומתעד אותם באמצעות סט של תמונות מקסימות בסביבתם הטבעית: בבית, בפארק, במקום בו נפגשו לראשונה, בכל מקום שגורם להם להעלות חיוך גדול על שפתיהם. תחשבו כמה כייף זה לקום אל בוקר זוגי שכזה. להתלבש, להתאפר, להסתדר, ולהצטלם המון - גם אנחנו רוצות!

 

תכירו את הזוג הראשון שלנו, טל וסול. טל, ישראלית בכל רמ"ח איבריה שפגשה ביום בהיר אחד את סול, ציוני אמיתי שעשה "עלייה" מאוסטרליה הרחוקה. אנחנו חייבות לציין שמדובר כאן בזוג מתוק במיוחד שגר לו בשכונה התל-אביבית הציורית נווה-צדק, שם נפגשו והכירו לראשונה. בימים אלו ממש הם מתכננים את חתונת הקיץ שלהם ואנו בטוחות שהיא תהיה מקסימה בדיוק כמו הצילומים שתראו בעוד רגע קט.

 

הצצה חטופה בתמונות שלהם תחשוף בפנינו זוג שהצליח להפוך את סשן הצילומים שלו לכמה שעות מלאות שמחה ואהבה, מקור השראה נפלא. הצלם שלהם ניסה לתעד בצילומיו את האהבה שביניהם בצורה הטבעית ביותר ולכן השתמש בעדשות רחוקות אשר איפשרו לסיפור שלהם להתרחש מעצמו וללא כל הפרעה. ועכשיו אנו מזמינות אתכן לצלול אל תוך הצילומים הרומנטיים ומלאי האווירה שלהם. מבטיחות לכן התאהבות ממבט ראשון! חכו ותראו...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

צילום: אילן סבירסקי- בוטיק צילום

 

❤❤❤

תודה לכם טל וסול על ששיתפתם אותנו בסשן האירוסין היפיפה הזה!

 

מאת:כלות אורבניות