צילומים מקדימים בשיאו של החורף

01.03.15

בקבוצה הסודית אנו מלוות אתכן בכל מיני מצבים בדרך לתכנון החתונה האורבנית. בהתרגשות שלפני וגעגועים שאחרי - בהמלצות, בשאלות, בקרדיטים ובשיתוף התחושות - אנחנו תמיד שם עבורכן. אז בחודשים הללו של החורף ובטח בימים שבהם התחזית מצביעה על סופה שמתקרבת, כלות החורף שלנו הביעו חשש לגבי ההיבט הפרקטי של ההתנהלות ביום הזה. גם זוגות שמתחתנים בשיא החורף תמיד מקווים שהעונה המקומית תפנק אותם עם קרני שמש חורפיות ולכן כששומעים על סופה מתקרבת, זה ללא ספק מדאיג ואפילו מעורר חשש.

 

 

 

 

 

הגישה שלנו היא לא לדאוג! מכל סיטואציה אפשר להפיק את המיטב וזה לחלוטין תלוי בסטייט אוף מיינד של הזוג ושל הצלם או הצלמת שלהם. אנו מרגישות כי כל מזג אוויר כזה הוא הזדמנות להפיק משהו אחר וייחודי אך ורק לבני הזוג, כך שבין אם מצפה לכן מזג אוויר אביבי או לחילופין סופר חורפי - ניתן להפוך את הלימונים ללימונדה פוטוגנית במיוחד.

 

 

 

 

זה מה שהחליטו לעשות מורן ודביר, בשיתוף עם הצלמת אפרת ציון. האפשרויות שעמדו על הפרק הן לדחות את הצילומים ליום אחר עקב מזג האוויר או לצלם בתוך מבנה סגור, שהרי טיפות הגשם שירדו בעיקשות הפכו את האפשרות לצילומי חוץ לבלתי קיימת. אז השניים יחד עם אפרת החליטו לא לוותר ולצלם במקום הכי טבעי להם - הבית. חוץ מהכלבה המשותפת של השניים, היה ניתן למצוא שם שלל אלמנטים בסגנון וינטג' שהוסיפו מימד מעניין ורומנטי לצילומים, כמו למשל הרדיו הישן, הקירות המחוספסים והחלונות הגדולים.

 

 

 

 

 

כשמביטים בתמונות ממש קשה להאמין שמדובר באלתור של הרגע האחרון ולא בתכנון שכך היה אמור להיות מאז ומתמיד - וזהו יופיו האמיתי של הצילום ושל יום החתונה בכלל: היכולת להגיב בהתאם לנסיבות המשתנות.

 

 

 

 

מורן ודביר היקרים, שמחנו לפגוש בזוג ספונטני כמוכם!

 

קרדיטים

 

צילום: אפרת ציון

שמלה:Fishndag
איפור: ערן ישראלי
עיצוב שיער: קובי קלדרון

עיצוב טבעות: אינה היימן

מאת:כלות אורבניות
תגיות: