צילומים בסימן יום המשפחה

17.02.15

בייבי חדש נולד וכך בני הזוג הופכים למשפחה. הרגע שבו הם פוגשים לראשונה בתינוק אשר יצרו יחדיו הוא רגע שמכיל בתוכו הרבה אהבה, בעת שאוחזים ביד הזעירה שיצאה לאוויר ומביטים בעיניים החמודות והמבולבלות של האדם שנולד זה עתה. הצילומים שמופיעים בפוסט עולים בתזמון מושלם עם יום המשפחה שייערך מחר והוא מוקדש לכל הזוגות האורבניים שלנו שהפכו למשפחות: עם ילד קטן או שניים, עם כלבלב מתוק או עם חתול - כל זוג והמשפחה המיוחדת שלו והרי הן מגיעות בכל כך הרבה צורות יפות!

 

 

 

 

 

לירון ויוסי חובקים שתי בנות קטנות שהגיעו לעולם כך בדיוק ומאז הציפו את חייהם בהמון התרגשות, התפעלות ובעיקר בהמון אהבה. את סט התחושות הללו ארזו השניים לפיקניק ביער וכשמביטים בהם מבעד למסך, אפשר לחוש זאת במדויק יחד איתם.

המחצלת נפרשה על האדמה, דרור עינב הגיע לסט חמוש במצלמה וכך התחיל זמן האיכות של המשפחה המהממת הזו. מבעד לעיניהן הכחולות של ליה ותום, הילדות הקטנות, אפשר לראות את כל התקוות שהן תולות בהוריהן ואילו מבעד לעיניי ההורים אפשר לזהות גאווה ושמחה גדולה!

 

 

 

 

 

פלטת צבעים בגווני הצהוב, האפור והלבן השתלבה היטב עם הצבעוניות של היער והחיוכים של הילדות הקטנות ושל ההורים שלהן זהרו מבעד לעדשת המצלמה, עד שלא היה ניתן לפספס אותן. דרור מספר לנו שכל בני המשפחה ואפילו תום הקטנה, נהנו מהזמן היקר הזה יחדיו מבלי להתעייף – כך שכל אותם חיוכים יפים ליוו אותם גם עם החזרה לביתם.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כך נוספה חוויה נוספת לעץ המשפחתי שיקושט בתמונות יפות מהפיקניק שהיה וכך גם אנו מסיימות את הפוסט הזה עם חיוך ע-נ-ק-י!

 

קרדיטים

 

צילום: דרור עינב

מאת:כלות אורבניות
תגיות: