צבעים של קיץ

18.03.11

 

אחת ההחלטות הראשונות שצריך לקבל כאשר מתכננים חתונה בחו"ל הינה ההחלטה לגבי פלטת הצבעים שתלווה את האירוע. מדובר בהחלטה חשובה שצריך לקחת בכובד ראש של ממש, מכיוון שפלטת הצבעים שתיבחר תשפיע על האירוע כולו: על הלבוש של הכלה והחתן, על שמלות השושבינות, על סידורי הפרחים ועיצוב השולחנות, על המתנות שיקבלו האורחים וכמובן שגם על ההזמנה עצמה.

באופן אישי אנחנו מאוד אוהבות את רעיון פלטת הצבעים. הוא מתחבר לנו ללוחות ההשראה שמלווים את תחילתו של כל תהליך עיצוב מקצועי. ההחלטה על הצבעים המרכזיים שילוו את החתונה זו החלטה אחת שיכולה להקל עד מאוד על עומס ההחלטות הקטנות שצריך לבצע בזמן תכנוני החתונה. לדעתנו זה מנהג מבורך שבהחלט שווה לאמץ!

 

אז לכבוד חתונות הקיץ שמתקרבות אלינו בצעדי ענק, הכנו עבורכן ארבע פלטות קיציות במיוחד להשראה. מקוות שתמצאו אותן שימושיות וכמובן שנשמח לקבל מכן רעיונות לשילובי צבעים נוספים.

 

פלטת צהוב-לבן

 

 

פלטת הצהוב-לבן משלבת בין הלבן החגיגי והחתונתי לבין הצהוב הקיצי והשמח. אם בוחרים בפלטה הזאת כדאי לדעת שאפשר לשחק עם המינון של כל אחד מהצבעים ולהגיע לתוצאות שונות לחלוטין. בחתונת שישי בצהריים היינו ממליצות להגביר את מינון הצבע הצהוב ולהשתמש בלבן ממש בנגיעות עדינות. בחתונת ערב, כמובן שההיפך מכך.

 

פלטת טורקיז

 

 

הפלטה הטורקיזית יכולה ללוות חתונות שמתרחשות על שפת הים או ליד בריכה ולהעניק תחושה קרירה וצוננת שיכולה להוות ניגוד מרענן לקיץ הישראלי המהביל והחם.

היא יכולה להתאים באופן נפלא לחתונת שישי בצהריים או חתונה שמתחילה בשעות הערב המוקדמות. לחתונות ערב אפשר לשלב צבע כסוף ביחד עם הטורקיז, כדי ליצור מראה קלאסי ודרמטי יותר.

 

פלטת ורדרד-אפרסק

 

 

מדובר בפלטה פסטלית וקלילה שיכולה להתאים עד מאוד לחתונת שישי בצהריים. מכיוון שישנם פרחים רבים בצבעים הללו הפלטה תתאים עצמה לחתונה שתתאפיין בסידורי פרחים רבים, ותיצור מראה רומנטי ועדין. אין ספק שיש משהו קצת "גירלי-גירל" בפלטה הזו ולכן מומלץ לשמור על מינון אחיד בין הורדרד והאפרסק או לחילופין להגביר מעט את האפרסק וזאת בכדי להימנע ממראה מצועצע "של בנות".

 

פלטת ורוד-כתום

 

 

מדובר בפלטה חושנית חמה ונועזת שמשלבת בין שני צבעים עזים מאוד. נכון, צריך אומץ מסויים בשביל להחליט ללכת על פלטה כזו אבל לאלה מאיתנו שרוצים חתונה במראה לא שגרתי - היא מומלצת בחום! הפלטה הזו זורקת אותנו לארצות כמו מרוקו והודו ויכולות בהחלט ללוות גם חינות.

 

מאחלות לכן חתונות קיץ יפות, צבעוניות ומלאות בהשראה,

☼☼☼

טל והדר

 

מאת:כלות אורבניות