צבעוניות מלאת אופי וחום: החגיגה היפואית של יעל ומתן

17.08.19

אנחנו תמיד מתרשמות מזוגות שהחתונה שלהם משקפת בדיוק את מי שהם - ביחד ולחוד - ולכן התאהבנו לחלוטין באירוע המגניב, הכיפי ומלא הצבע של יעל ומתן.

gallery 1

gallery 1

gallery 1
אם הם נראים לכן מוכרים, זה בגלל שהשניים כבר התארחו אצלנו השנה בכתבת ולנטיינס, בה חלקו עמנו את סיפור היכרותם דרך אפליקציית OK Cupid. טכנולוגיה יכולה להיות כה רומנטית לפעמים!

gallery 4

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 4

gallery 4
הצעת הנישואין של מתן הייתה התגלמות הקוליות, על חוף יפהפה באיי אנדמן אי שם באוקיינוס ההודי. בשעת זריחה, בלי הפקה גדולה, כשהוא ויעל לבדם ונהנים מהשקט והרוגע של הלוקיישן המהמם - הוא כרע ברך.

gallery 7

gallery 7

gallery 7
השניים תכננו חתונה שתאמה בדיוק לצרכים שלהם, לאהבות שלהם ולמי שהם. הם נישאו בחתונת צהריים אבל מה לעשות שהם לא טיפוסים של בוקר? נו פרובלם! הם סגרו לעצמם Airbnb במרחק 3 דקות הליכה ממתחם האירוע. למרות שהם עצמם גרים ביפו במרחק של כמה דקות נוספות. היי, על נוחות לא מתפשרים ביום שכזה. 


הם ישנו יחד, התעוררו יחד וכשהגיע הזמן של יעל והמלוות שלה להתארגן, יצא לו מתן בלי גינונים לסידורים אחרונים לפני הרגע הגדול. ככה זה כשהכל באיזי. 

gallery 11

gallery 11

gallery 7
לוקיישן החתונה היה חלל יפואי מלא אופי אבל היה חשוב ליעל ומתן להביא קצת מעצמם ולהוסיף לצבעוניות בחצר היפה של המקום. הם שילבו מניפות צבעוניות ממותגות, קשים צבעוניים בבר החיצוני, תמונות שלהם שהיו תלויות בכמה מקומות בחצר, ועציצי תבלין ופרחים שהעניקו מראה פרשי ומקסים לאירוע כולו ואחר כך הלכו הביתה עם האורחים.

gallery 13

gallery 13

gallery 13

gallery 13
יעל ומתן לקחו את האופי האינטימי מלכתחילה של המקום והוסיפו לו רובד פרסונלי שיצר תחושה שהם נישאים בחצר האחורית הפרטית שלהם. ובואו נודה בזה: אין דבר מהנה יותר עבור חתן וכלה מאשר להטביע את חותמם על חתונתם בצורה כל כך אישית ומיוחדת. 

gallery 12

gallery 12

gallery 12

gallery 12


מה הטיפ שלהם לזוגות בשלבי התכנון? להיות מוכנים לכך שאולי לא הכל יהיה מושלם, אבל זה לחלוטין יכול להיות היום המושלם עבורם, אם הם רק יחליטו שהוא יהיה כזה.

gallery 21

gallery 21

gallery 21

gallery 21


קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: שיצו צלמים
מקום האירוע: נור 28 בית לאירועים, ביפו
טבעות: תכשיטי מלכה  (לכלה) ודניאל מתת (לחתן)
חליפת חתן: דורון אשכנזי 
שמלה: הכלה לבשה אוברול שנרכש בחנות שאת שמה היא אינה זוכרת :) 

+ קרדיטים נוספים


מוסיקה: דיג'י אבישי פרץ
איפור ושיער: ניר אלקבץ 
עיצוב ומיתוג האירוע: החתן והכלה
קייטרינג ובר: של האולם
נעלי כלה: מייסיס, ניו יורק 
נעלי חתן: אלדו
תכשיטים: איה בן יעקב
זר כלה: שפרה - מעדניה מבית פועה
עורך טקס: שחר להב (אחיה של הכלה)

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)