פרינטבלס מתוקים ליום האהבה

13.02.15

אם תשאלו אותנו מהי הפורמולה המנצחת למתנת ולנטיינס דיי מוצלחת, נאמר לכן את הדבר הבא: תשומת לב לפרטים הקטנים + השקעה אישית בתוספת להמון אהבה כמובן וכל השאר כבר זניח, כי התוצאה תמיד תהיה מלאת רגש - וזוהי בעצם כל המטרה.

 

אז למרות שהתפקיד הרשמי שלנו הוא לסייע לכן, כלות אהובות, בתהליך ארגון החתונה - נשמח תמיד גם להיות שם עבורכן במחוות הקטנות, אלו שעוזרות לשמור על הרומנטיקה והן חשובות במיוחד דווקא בתקופת ההכנות האינטנסיבית. כדי שנוכל לעשות זאת, פנינו לשתי נשים יקרות, פיות הולנטיין שלנו: עינת ספקטור, שמכינה לנו בכל פעם מחדש הדרכות נהדרות ולינוי, בעלת מותג ההזמנות והמיתוג "ליניקה". 

 

אז נתחיל עם עולמה הקסום של ליניקה והגלויות הסופר מתוקות שממתינות לנו, אשר אותן מקשטות כל מיני חיות מופלאות כמו ברבורים, יונים ואפילו שועלים - המופיעים כצמדים, הכי סימבולי ומתאים לולנטיין אך גם עם טוויסט עדכני, רק תראו בעצמכן:

 

 

 

 

התאהבתן? אתן לחלוטין לא היחידות, אז כמה טוב שממתינה לנו גרסה חינמית להדפסה של גלויות השועלים באדיבותה של לינוי.

 

צד קדמי

צד אחורי

 

וכעת הגיעה תורה של עינת ספקטור מהבלוג מזמינים, שאט אט זוכה לתואר "המרת'ה סטיוארט שלנו", הפעם היא הכינה עבורנו פרינטבלס של קופוני אהבה אותם בני או בנות הזוג שלנו לבטח ישמחו לקבל. מה נכתוב להם על גבי הקופונים? זו כבר ההחלטה שלנו, כשהמטרה היא לפנק, לפנק, לפנק! אז כמובן שגם עינת פינקה אותנו עם הוראות ההכנה של המתיקות הזו:

 

 

החומרים

 

- הדפסה של שני קבצי ה PDF (להורדה כאן)
- דף בריסטול.
- סכין חיתוך, סרגל, דבק, שדכן.
- פיסת סקוץ' קטנה
- סרט וכפתור (לא חובה)
- עט-טוש שחור או לבן או שניהם.

 

 

הוראות הכנה

 

אחרי שהדפסתם את קבצי ה -PDF, השתמשו בסרגל וסכין חיתוך או במספריים והפרידו את הקופונים זה מזה.
את הבריסטול חתכו לשני מלבנים בגודל 16 על 6.5 ס"מ וכעת מלאו את ההטבות שתרצו להעניק במתנה.

 

 

כריכת החוברת

 

- הניחו את הקופונים במדויק זה על זה.
- שדכו את הערימה יחדיו.
- הניחו את מלבני הקרטון מעל ומתחת לערימה וכעת שדכו בשנית.
- את התווית של הכריכה הדביקו למעלה, אפשר גם ליצור סביבה תיפורים.

 

 

 

סגירה לחוברת


שלב זה אינו חובה ומהווה קישוט בלבד, אך הוא בהחלט מוסיף לתוצאה הסופית!
נגזור את הסרט באורך שיתאים להלוך-חזור וברוחב החוברת פלוס שארית של שני סנטימטרים. כעת נדביק את הסרט סביב, נחתוך מהסקוץ' ריבוע קטן ונדביק את שני צדדיו זה מול זה. אם הסקוץ' שלכם אינו דביק בבסיסו (או נראה לכם חלש מדי), השתמשו בדבק בכדי להדביקו לסרט.

הדביקו כפתור על הסגירה והשחילו בתוכו חוט (השתמשו במחט), כך שייראה תפור ומרשים.

 

 

אם הדפסתן את היצירות הנפלאות של ליניקה ומזמינים, יותר מנשמח שתשתפו בתוצאות ובהזדמנות זו נאחל לכן שוב (ושוב ושוב!) - ולנטיינס מתוק, ממש כמו השועלים, הברבורים והיונים שלנו.

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: