פרחי מדבר: הקולקציה של טלי הנדל

18.01.17

כשרפרפנו בתמונות קולקציית שמלות הכלה החדשה של טלי הנדל, הרגשנו שנשאבנו הישר אל סט צילומים של סרט טבע קסום, כשהמראות הפסטורליים הנשקפים ממנו הם ים, חול וצמחיה.

 

gallery 1

 

gallery 2

 

gallery 3

 

מקור ההשראה לקולקציה נבע מהמקום בו רגשות נפגשות עם יצירה. וכשהרגש הוא המוביל בהליך של יצירה, אין ספק שהוא בא לידי ביטוי בתוצרים. כך, הקולקציה של טלי הנדל, נוצרה מתוך מסע פנימי שעברה, שהוביל בסופו של דבר להשראה גדולה ליצירתה, המבטאת רגשות ותחושות פנימיות שהתחוללו בתוכה.

 

gallery 4

 

gallery 5 

gallery 6

 

היכולת של הנדל לשלב ברגישות רבה בין עולם היצירה הפנימי שלה לבין האמירות העכשוויות ביותר בעולם האופנה היום היא זו שיצרה את סדרת השמלות המרהיבה הזו.

 

gallery 7

 

gallery 8

 

gallery 9

 

gallery 10

 

שם הקולקציה החדשה הוא desert rose, וכשמה כן היא, מדובר באסופת שמלות עדינות, מיוחדות במינן ומלאות ביופי קסום.

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 14

 

מלבד התפאורה הקסומה והטבעית שמככבת בצילומים, השמלות עצמן מאופיינות בבדים קלילים, נעימים ונוחים, הן לעין והן תחושתית. זאת, הודות לשילובים בין השכבות השונות המרכיבות את השמלות, העשויות מבדים בעלי טקסטורות שונות, שיוצרים משחק עיצובי מעניין בין חלקי השמלה השונים.

 

על אף שהשמלות כמכלול יפהפיות, לכל אחת מהן פרטים שונים המבדלים אותה מן האחרות. רקמות חרוזים עדינות, סיומות תחרה, שימוש בבדים שקופים, שהופכים כל אחת מן השמלות למרהיבות וייחודיות.

 

gallery 15

 

gallery 16 

קרדיטים:

 

צילום: שי יחזקאל

ארט: כדורי אלישר

איפור ושיער: אור קופליס

תכשיטים: דנה מנצור Lay*d, ארנונים של יופי

 

מאת:zlil
תגיות: