פרחים, פרחים, פרחים

09.02.14

 

לעולם אין לדעת לאן השיטוט היומי שלנו ברשת ייקח אותנו ואיזו הרפתקה תיקרה בדרכינו הפעם. רק בשבוע שעבר ליווינו אתכן בטיול למעמקי יער אפלולי באמצעות הפקה משגעת ואילו כעת מועדות פנינו לשדה פרחוני, כזה שהרוח העדינה של האביב מנשבת בו קלות.

 

 

 

 

 

יש משהו בהפקות, כאלה העשויות היטב, שמצליח לשאוב אותנו לבועה שכולה יופי: לא מדובר כאן רק  בעוד רצף תמונות, כי אם בסיפור, בקונספט ובחוויה המועברים באמצעות הפריימים השונים וזוהי בעצם כוחה של יצירה.

 

 

 

 

הפעם, מה שגרם לנו לזנוח את הכול בצד, בכדי להצטרף למסע פרחוני הייתה הפקה חדשה. והכוכב הראשי בה? פרחים! כי אם יש משהו שמעלה על פנינו חיוך גדול, לא משנה באיזה מצב רוח אנחנו מצויות, הרי אלה פרחים - אז תארו לעצמיכן עד כמה התמוגגנו כשגילנו הפקה חדשה אשר עושה בהם שימוש יצירתי כל כך. בעצם, אתן לא צריכות לתאר, שכן היא נמצאת ממש לפניכן…

 

 

 

 

 

הפרחים מככבים בצילומים בשלל צורות ולעיתים גם מחוץ לקונטקסט המקורי שלהם: החל מזרים ועד לשרשראות, נזרים, קורסאז׳ים ואפילו טבעות, המתפקדות כתכשיט לכל דבר. הבחירה בפרחים חיים אינה מקרית ומדובר באחד הטרנדים החמים ביותר שאנו רואות לאחרונה במגזינים ובשלל הפקות. ואם יש עונה מתאימה לשלב בה פרחים שכאלה זה ממש עכשיו, על התפר שבין החורף לאביב, כשהפרחים היפים מלבלבים ומנגד, מזג האוויר מאפשר להם לשרוד שעות על גבי שעות מבלי לאבד מיופיים.

 

 

 

הוסיפו לתמהיל איפור אביבי ונקי, לצד תסרוקות נונשלנטיות וקיבלתן את הרקע המושלם לחגיגה הפרחונית הזו שקישטה את הבלוג-מגזין שלנו בשלל צבעים רכים ונעימים בתחילתו של שבוע חדש.

 

 

 

 

 

רגע קצרצר לפני שנחזור לשיגרת היום, נרצה להביט שוב ושוב בתמונות שנשקפות אלינו מבעד למסך. ולאן תיקח אותנו ההרפתקה הבאה? אין אנו יודעות, אך גם בזה טמון כיף גדול. היו בטוחות שנהיה פה כמו תמיד בכדי לדווח ולשתף!

 

✿✿✿

 

קרדיטים

צילום: Ali Harper Photography

קונספט וסטיילינג: Ginny Branch

פרחים: Amy Osaba

איפור ושיער: Claudia Mejerle

שמלות כלה: The Sentimentalist

 

מאת:כלות אורבניות