פרחים על רקע הים

08.03.16

מונוכרומטי או פרחים? פרחים או מונוכרומטי? לפעמים אנו חושבות שכלות שיודעות בדיוק איזה עיצוב ספציפי הן רוצות עבור החתונה שלהן - להן קל יותר. אלא שרובנו אוהבות כל מיני סוגים של עיצובים, כל מיני השראות. כבר יצא לנו להיתקל בעיצוב ולחשוב שאנו מתחברות אליו ואז לפגוש עיצוב שונה בתכלית ולאהוב גם אותו. איך יודעים במה לבחור בסופו של דבר? ואיך בוחרים בצורה חכמה שתגרום לנו להרגיש שאנו לא מחמיצות את כל מה שלא בחרנו בו?

 

 

 

 

 

מדובר בשאלה מאתגרת בכל הקשור לעיצוב ומיתוג - בטח בעידן שבו אנו חיות, עם הפינטרסט וכל כך הרבה מקורות השראה, כל כך הרבה אינפורמציה לברור מתוכה. אז לפעמים לא באמת צריך לבחור והחוכמה היא דווקא לשלב. מדובר בחוכמה לא מבוטלת, שכן לשלב בין כמה סגנונות בצורה הרמונית מבלי שהתוצאה תיראה כמו מיש-מש, היא בהחלט משימה מאתגרת אך כמו תמיד, כשבוחרים באנשי מקצוע מתאימים השמיים הם לגמרי הגבול.

 

 

 

 

 

בחתונה של שירן ואייל פוגשת אותנו דוגמה קלאסית לכך: שילובי פרחים צבעוניים לצד גוונים מונוכרמטיים. זוכרות את השאלה שלנו מתחילת הפוסט? אז אפשר לענות עליה בכל מיני אופנים וזו בדיוק הדרך שבה בחרו שירן ואייל לענות לה. אנו לגמרי בעד ומעריכות את החשיבה היצירתית.

 

 

 

 

 

בחתונתם שנערכה בטראסק על רקע הים, פוגשים אותנו שלל סידורי פרחים בגוונים סגולים, ורודים עדינים ואפילו כחולים - שזו כבר בחירה אמיצה לכשעצמה. המיתוג לעומת זאת, שעליו אחראית מעיין מ-Blush הוא לגמרי מונוכרומטי ואפילו עושה שימוש בטרנד לוחות הגיר שפגשנו לא פעם באירועים לאחרונה.

 

 

 

 

 

 

 

 

איך האלמנטים הללו משתלבים? אז יש כמה חוקים בסיסיים שאיפשרו זאת: ראשית, הבחירה בכמה גוונים מאוד מסוימים עבור הפרחים, עם הבחירה גם בפרח בהיר שמהווה את החוט המקשר בין העיצוב לבין המיתוג. שנית, הבחירה בבקבוקים שקופים שהעניקו טון אלגנטי ולא משתלט.

 

 

 

 

 

 

כשעובדים בצורה נכונה ומשתמשים באינטואציה, אפשר ליצור את השילובים הכי מפתיעים ולא צפויים!

 

 

 

 

 

 

 

 

קרדיטים:

מקום: טראסק
הפקה: מורן גולדשטיין
מיתוג: Blush
עיצוב: ליהיא אופיר
צילום: אילן מור

מאת:כלות אורבניות