פפראצ'י איטליאנו

09.09.10

 

איטליה, איטליה, איטליה. מה לא נאמר כבר על המדינה המדהימה הזאת ועל הנשים היפות שלה? אז במסגרת שהותה של אחת מאיתנו בירח דבש איטלקי, לקחנו את המצלמה לידיים והחלטנו לעשות קצת פפראצ'י לכלות האיטלקיות. אנחנו חייבות להודות שיצר הסקרנות מושך אותנו תמיד לגלות מה נמצא שם מעבר לים, וזאת פשוט הייתה הזדמנות נפלאה להתבונן, לצלם וכמובן לחלוק עם כולכן את התמונות המקסימות.

 

ומה היה לנו שם? נתחיל בזה שרוב החתונות האיטלקיות מתקיימות להן בבוקרו של יום ראשון, באווירה נעימה ונינוחה. אף אחד אינו ממהר לצאת מוקדם מהעבודה או חושש להיתקע בפקקים בדרך לאירוע. אנשים מתעוררים ליום החופש שלהם, מתלבשים יפה וצועדים לכנסייה.

 

הלוקיישנים בהם נערכו הצילומים של הזוגות שפגשנו בדרך והחללים בהם נערכו החתונות עצמן, פשוט מעוררי השתהות: כנסיות עתיקות, מזרקות יפיפיות, כיכרות מרהיבות - בהחלט מדובר בפנינים אמיתיות של היסטוריה ואדריכלות. נסו לדמיין לעצמיכן ולו לרגע קל, את ההרגשה להצטלם או להתחתן בתפאורה עירונית מטורפת שכזאת. מדהים, פשוט מדהים.

 

ראינו המון כלות, צעירות ומבוגרות כאחד. אחדות בחרו ללכת על מראה אלגנטי ומוקפד, ואילו אחרות בחרו בשמלות עם ניחוח אירופאי-איטלקי מובהק. מה שבטוח, הרגשנו לגמרי באיטליה.

 

אנחנו מזמינות אתכן כעת להצטרף למסע קטן בארץ גדולה, ונשמח לשמוע מה אתן חושבות על הכלות האיטלקיות שלנו. ובינתיים, אריוודרצ'י בנות יקרות!

 

 

הלוקיישן: פונטנה די טרווי, רומא

 

 

הלוקיישן: אזור הפורומים, רומא

 

 

הלוקיישן: הקולוסיאום, רומא

 

 

 

 

הלוקיישן: המדרגות הספרדיות רומא

 

 

 

הלוקיישן: אזור הפורומים, רומא

 

 

הלוקיישן: אזור הפורומים, רומא

 

 

הלוקיישן: כנסייה עתיקה, אורבייטו

 

* הפוסט הנ"ל פורסם גם בפורום חתונות בתפוז.

מאת:כלות אורבניות