פסקול ויזואלי של חורף

16.01.15

אם יש משהו שאנו אוהבות, אבל אוהבות באמת - זה פסקול שמתאים בצורה מדויקת לכל עונה ולכל מצב רוח. אנו לגמרי יודעות איך נשמע הפסקול שמתאים למוד שלנו בדיוק ברגע זה אך מעולם לא ידענו איך הוא נראה. אז אם יש משהו שזברה מוסיקה יודעים לעשות, זה את החיבור הזה בין עולם התוכן הויזואלי לבין המוסיקלי: להעניק פרשנות חיה לצלילים עד שממש אפשר לשמוע אותם מבלי שיתנגן ולו תו אחד ברקע, כי הרי האוזניים שלנו ביחד עם הדימיון כבר משלימים את כל החסר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ההפקה שזברה צילמו הפעם ביחד עם נטלי שור, לוקחת אותנו הישר לתקופת שנות ה-50' העליזה ואל כל האייקונים המוסיקליים של פעם: אלביס פרסלי, ליטל ריצ'רד, ג'וני קאש ובאדי הולי... אחח איזו חבורה מעולה זו הייתה! כדי לשחזר את רוח התקופה, גם הדוגמנים קיבלו לוק רוקאבילי, בעוד שכלות קיבלו טאץ' של פין אפ, ממש כמו בימים הללו.

 

 

 

 

 

 

 

תוסיפו למשוואה הזו גם חופה מעוצבת על ידי הצוות של במבי שהוצבה באמצע הרחוב ואופנוע מחוספס שמזכיר לנו סצינות מתוך סרטים ישנים של ג'וני דפ - ותקבלו תנועה שעצרה לכבוד המעמד באחד הרחובות הכי שוקקים בתל אביב, כי כולם היו פשוט מוכרחים לצאת מהרכבים שלהם ולשטוף את עיניהם בתופעה האורבנית- נוסטגלית הזו שמתרחשת מולם.

 

 

 

 

 

 

את כל היופי הזה עוטפת לה כמובן אווירת החורף, שסוף סוף נזכרה לבוא ולבקר- והפעם היא עושה זאת בגדול: קרני איילים זהובות, מטריות שקופות ושמלות כלה מקושטות בנצנוצים, שנראים כמו פתיתי שלג יפים... כל אלו בהחלט מעוררים גם בנו את החשק למזוג ספל שוקו חם, להצטייד בספר טוב ואיך אפשר שלא... להאזין למקבץ שירים ישנים, מתקופת הזוהר של פעם, כשהמוסיקאים הגדולים ונערות הפין אפ בילו יחדיו במועדונים ויצרו מוסיקה משובחת.

 

 

 

 

בעצם, מדוע להשאיר זאת רק בגדר חשק? זה בדיוק מה שאנו מתכוונות לעשות, תוך שאנו לוחצות פליי על סרטון ההפקה של Paper hearts

 

 קרדיטים

 

צילום- נטלי שור
הפקה וסטיילינג - מאיה בכור זברה מוסיקה
איפור- BDY make up&more

לוקיישן: קסטיאל אירועים
שיער- רועי הוביט אפרת
עיצוב- מעיין כרמי "במבי עיצוב אירועים", blush
חליפות- דויד ששון
שמלות- אייזן שטיין
אקססורייז- אפרת קסוטו
נעלי גברים - FIOCCO NERO
נעלי נשים - רוני קנטור
קאפקייקס - נועה קרביס NK Cupcakes
ווידאו - חלי גיא paper hearts

 

מאת:כלות אורבניות