פסטיבל האהבה של רוני ודניאל

13.09.16

אחרי שבע שנים טובות, רוני ודניאל הבינו שהם רוצים להיות יחד לנצח ואין טעם לחכות עד שזה יקרה. במשך שלושה וחצי חודשים בלבד הם עיצבו, תפרו, עמלו, השקיעו והרימו חתונה לתפארת מבלי להתפשר על התנאים הבסיסיים שהציבו לעצמם.

 

roni gallery 2

 

roni gallery 3

 

התנאי הראשון היה למצוא מקום טוב באמצע. מכיוון ששניהם גרים בצפון, הם חיפשו מקום שלא יגרום לאורחים שלהם לגמוע קילומטראז' על הכבישים.

 

roni gallery 4

 

roni gallery 5

 

roni gallery 6

 

התנאי השני היה לייצר חתונה קלילה באווירה נינוחה, ואין כמו יום שישי כדי לעמוד בסטנדרט הנפלא הזה. אבל חכו, זה לא סתם עוד חתונת שישי – מה שמביא אותנו לתנאי השלישי: הזוג המיוחד הזה רצה שלחתונה הקלילה גם תהיה אווירה מסיבתית, מה שלרוב מתכתב יותר עם חתונות ערב ולכן התחילו את האירוע ב-15:30. כך, דניאל ורוני רקדו על שתי החתונות (סליחה, משחק מילים שלא יכולנו לחמוק ממנו): האורחים המסורתיים יכלו להיות נוכחים בחופה לפני כניסת השבת, והאורחים שבאו לרקוד לתוך הלילה – עשו בדיוק את זה.

 

roni gallery 7

 

roni gallery 8

 

roni gallery 9

 

קשה להאמין, אבל את מרבית האירוע הם הפיקו בעצמם ורק נעזרו במפיק בפועל שנכח באירוע עצמו. הגרילנדות (שרשרות נורות) וההצללה נלקחו מחברים והוקמו על ידי החתן וחבריו מספר ימים לפני האירוע, והעיצוב כולו היה משימה משותפת של הזוג והמשפחות.

 

roni gallery 10

 

roni gallery 11

 

roni gallery 12

 

roni gallery 13

 

שמלת הכלה המקסימה של דניאל נרכשה ביריד של החצר הנשית ועברה שדרוג אצל תופרת. על האיפור ביום עצמו, אמונה הייתה אחותה של הכלה, ואין כמו טאץ' אישי שמשדרג הכל.

 

roni gallery 1

 

roni gallery 14 

 

לבסוף, אחרי לא מעט השקעה של הזוג, הם הצליחו לעשות את כל מה שחלמו עליו ויצרו פסטיבל אהבה עם אנרגיות מטורפות של אנשים ומשפחה שבאו לשמוח ולשמח. החתונה עצמה הסתיימה קרוב לחצות ומילאה את כל התנאים בחוזה האהבה הזה. הצלחה!

 

roni gallery 15

 

roni gallery 16

 

roni gallery 17

 

roni gallery 18

 

roni gallery 19

 

roni gallery 20

 

roni gallery 21

 

רוני ודניאל, אחד הדברים שהכי אהבנו אצלכם הוא העבודה היפהפייה שעשה הצלם בכך שיצר אלבום שמרגיש כאילו צולם על ידי חבר כמעט ולא נוכח במקום. התמונות הלא מאולצות מרכיבות אלבום שלא נשכח כל כך מהר. המון מזל טוב ותודה ששיתפתם.

 

roni gallery 22

 

קרדיטים

מקום: מרכז השמן רגבה
צילום: מורן מעיין
צילום וידיאו: קיריל
די.ג'יי: עילי גולן - קנגורו
שיער: יפית שחר
איפור: בתאל זוהר
בגדי חתן: זארה
נעלי כלה וחתן: אלדו
שרשרת לשיער וצמיד: lady morgana fairy chic
הפקה: רועי אמינוף
קייטרינג: מיכה פרנק
עמדת שזירה: נגיעות 

מאת:כלות אורבניות