פנינה לי חביבה

09.12.11

 

אם ישאלו אותנו מתוך שינה מהו החומר האהוב עלינו בעולם, סביר להניח שמקומה של הפנינה בדירוגים הראשונים מובטח. יש משהו כל כך אלגנטי, עדין וכובש בפנינה הצחורה הזו, שפשוט מצליח להפנט אותנו.

 

 

הרי אם פעם מחרוזת פנינים נחשבה לסמל סטטוס שיועד אקסקלוסיבית לנשים בגיל מסויים, שכבר ראו או עשו דבר או שניים בעולם הזה, הרי שהיום הפנינים הפכו לנחלת הכלל, והצליחו לעשות זאת בצורה ייחודית מבלי לאבד לרגע את האלגנטיות או היוקרתיות המתלווה להן.

 

אז חוץ מפנינים שניתן לשלב כתכשיט או אפילו כחלק מהשמלה, פנינים יכולות להשתלב כמעט בכל פן בעיצוב האירוע ואפשרויות המשחק איתן כמעט אינסופיות. מוכנות לצלול לעולם שכולו פנינים וצדפות? אנחנו כבר קצרות רוח!

 

 

פנינת הכלה

כמובן שהדרך המובהקת והקלאסית ביותר לשלב פנינים היא באמצעות ענידת תכשיט פנינתי. היופי כאן הוא שהפנינים, על אף ההדרה שמתלווה אליהן, יכולות להיות מאוד פרקטיות, ולכן להבדיל מחומרי גלם אחרים, אפשר לשלב אותן כמה וכמה פעמים מבלי החשש ליצור עומס ויזואלי. עגילי פנינים ומחרוזת פנינים יתקבלו בברכה, ואפילו סט תכשיטי פנינה יראה אלגנטי ובלתי מעיק.

 

 

 

לא רק מחלקת התכשיטים זוכה להנות מיופיה הבוהק של הפנינה, אלא לאחרונה גם מחלקת האבזור, ההנעלה וההלבשה. שמלות כלה המעוטרות בפנינים לאורך חלקן העליון הפכו להיות בחירה אהובה בקרב כלות חובבות רומנטיקה, ואילו נעליים לבנות המעוטרות בפנינים נחשבות לנעליים קלאסיות והולמות ליום שכזה. את הפנינים ניתן לשלב גם כסיכת דש המוצמדת לשמלה, במסרקייה מעוטרת פנינים ואפילו בשמלה עצמה, כשהן נרקמות בעדינות או אפילו משמשות על תקן חגורת מותן מיוחדת. ישנן גם שמלות שנרכסות באמצעות שורה ארוכה של כפתורים דמויי פנינה, מה שמעניק לפנינה נופך מעט מסתורי וקסום יותר.

 

 

 

 

אז מה בעצם הופך את הפנינה לאטרקטיבית כל כך וגורם לנו לרצות להתקשט ולהתעטף בה על בסיס קבוע? כנראה העובדה שלמרות שמדובר בתכשיט עם נוכחות, היא עדיין מצליחה להיות עדינה ופרקטית, וזאת מבלי להעפיל על שאר ההופעה. הפנינים עצמן ניחנו גם ביכולת להשתלב בסוגי מראות שונים, כמו למשל מחרוזת פנינים דקה שתתאים ללוק השואב השראה משנות ה-50, או מחרוזת פנינים כפולה ומאסיבית ללוק בהשראת שנות ה-20. בנוסף, הפנינה גם נראית נפלא עם תכשיטי כסף וזהב, כך שלמעשה היא מתאימה לכולן.

 

 

 

לא על השמלה לבדה

לאחרונה, מוטיב הפנינה זלג מתוך עולם האופנה והתכשיטים אל תוך עולם העיצוב כולו. רוצות לקשט את החלל באותו קסם מתקתק וטהור שמביאה עימה הפנינה? תוכלו לעשות זאת באמצעות שלל רעיונות החל מבחירת פמוטים מעוטרי פנינים, סידורי שולחנות ופרחים המשובצים בפנינים ואפילו עוגת חתונה עם קישוטים דמויי פנינה. כשהיא נשזרת בעדינות במוטיבים שונים, הפנינה מוסיפה רוך, אלגנטיות והדר לאירוע, אך גם כאן חשוב המינון, שכן שילוב אינטנסיבי מידי יגרע מהעדינות שיש לזאת להציע.

 

 

 

 

מקוות שהפוסט הזה גרם לכן לראות בפנינה היקרה חברה אמיתית למסע. כי האמינו לנו, היא בהחלט כזאת. ואם אתן מוצאות את עצמיכן מתלבטות, תוהות, חושבות בנוגע לשימוש האולטימטיבי בפנינים - שתפו אותנו אורבניות. אנחנו ממש כאן!

 

The images are taken from: Style me pretty, Green wedding shoes, Love and lavender, 100 Layer cake, The pretty blog, Wedding chicks, The knotty bride, Once wed, The bridesmaid blog

מאת:כלות אורבניות