פנטזיה ויופי בקולקציה החדשה של שיר קולטון

14.07.16

כשהבטנו על הקולקציה החדשה של שיר קולטון, מילה אחת עברה לנו בראש: "וואו". הגזרות הקלאסיות יחד עם הטקסטורות והבדים גרמו לנו לעצור ולהתבונן ארוכות בכל דגם; מאז ומתמיד אהבנו את העיצובים המשגעים של שיר ועושה רושם שהעונה הם יפים במיוחד.

 

shir gallery 4

 

shir gallery 5

 

shir gallery 6

 

אנחנו אוהבות משחקי אורך ושקיפות, בין אם מדובר בטול המכסה חצאית מיני או בשסע עמוק ומחמיא שמאפשר לחשוף את אורך הרגל.

 

shir gallery 1

 

shir gallery 2

 

shir gallery 3

 

הקולקציה החדשה זכתה לשני שמות, בהתאם לסגנונות המוצגים בה: White Spark ו-Fantasy Glam, כותרות שתופסות באופן מושלם את מהות הדגמים החדשים. כל שמלה בקולקציה נתפרה מבדים איכותיים וכוללת פרטי תחרות צרפתיות מוקפדות, פאייטים, פנינים, עיטורי פרחים וקריסטלים מהממים - אלמנטים המתחברים יחד לכדי מראות רומנטיים אך גם זוהרים.

 

shir gallery 7

 

shir gallery 8

 

shir gallery 9

 

כל כלה תוכל למצוא בקולקציה הזו שמלה מחמיאה שהיא אוהבת, בין אם הסגנון הוא בוהו שיק רך, הוליוודי וזוהר. מגוון הגזרות מבטיח שכל מבנה גוף יוכל להיעטף בשמלה שמתאימה לו בול - במיוחד לאור העובדה ששמלות הכלה נתפרות עבור כל אחת במיוחד.

 

shir gallery 10

 

shir gallery 11

 

shir gallery 12

 

shir gallery 13

 

shir gallery 14

 

מי שאוהבת סגנון נסיכותי ומעט קצפתי (שעדיין מאפשר תזוזה באופן נורמלי) - תמצא פה שמלות מקסימות, אבל גם מי שאוהבת את השמלות שלה בסגנון משוחרר יותר תמצא מגוון נפלא של דגמים.

 

shir gallery 15

 

shir gallery 16

 

הקולקציה כוללת גם גזרות מעניינות יותר כמו למשל השמלה המקסימה הזו, בעלת הטופ בגזרת גולף חסר שרולים והשמלה הקצרה שמשתלבת מושלם בטרנד השמלות הקצרות.

 

shir gallery 17

 

shir gallery 19

 

רק מההסתכלות על הקולקציה הרגשנו שקפצנו לרגע בזמן אל תקופות אחרות - זוהרות יותר, ואנחנו בטוחות שגם אתן תרגישו ככה, ברגע שתמדדו את השמלות.

 

shir gallery 18

 

נתראה בקולקציה הבאה :)

 

קרדיטים
שמלות: שיר קולטון
צילום: עוז שכטר
איפור ועיצוב שיער: אסף לוי וענבל מרגלית
דוגמנית: אנה ברמן

מאת:כלות אורבניות
תגיות: