פלסטיק פנטסטיק

21.04.11

 

נעליים מפלסטיק? תגידו, אתן בטוחות? ועוד איך! וחוץ מזה שאנחנו בטוחות, אנחנו חייבות לציין שזאת היתה ממש אהבה ממבט ראשון, בדיוק כמו בסיפורי האגדות. בתחילה רק שמענו אודותיהן, אך כשכף רגלינו דרכה בתוכן כבר לא היתה דרך חזרה - התאהבנו לחלוטין ומיד ידענו שבזמן הקרוב הן פשוט לא ירדו לנו מהרגליים.

אז בקול תרועה רמה, אנו שמחות ונרגשות להכיר לכן את נעלי הפלסטיק הכי יפות בעיר, "נעלי מונובו"! הן אופנתיות, צבעוניות, נוחות, רכות, והגיעו אלינו היישר מתאילנד הרחוקה כשעל הדרך הספיקו כבר לבקר בסידני ובלונדון, ולסחוף אחריהן קהל מעריצות ענק שרוצה מהן רק עוד ועוד (בדיוק כמונו...).

 

           

 

ומלבד כל השבחים האופנתיים שהן גרפו מאיתנו, שמחנו לגלות כי למרות ש"מונובו" עשויות מפלסטיק (PVC מיוחד), הן שומרות על הסביבה בתהליך ייצורן, כשאפילו האריזה בה הן נארזות מוגדרת כאריזה ידידותית לסביבה. רכיבי הגומי והניילון המתכלים, מהן הן עשויות, נועדו בין היתר לשמר את צורת הנעל לאורך זמן, והכי חשוב למנוע את הזעת כף הרגל. בקיצור, גם מדליקות וגם סביבתיות, והשוס האמיתי: לנעליים יש ריח פירותי מתקתק. פשוט יאמי!

 

סביר להניח, שבזמן הקצרצר שעבר מתחילת הפוסט ועד עתה הבנתן בדיוק את מה שאנחנו הבנו: שכאשר נעליים פוגשות בפלסטיק יכולים לצאת מזה רק דברים טובים! הן יכולות להתאים ללפני, לאחרי ולתוך כדי של החתונה (אנחנו כבר אימצנו אותן בחום במגוון "לוקים" שונים, במיוחד לעונת האביב). עם שמלת כלה ארוכה או קצרצרה, ולכל אותן כלות מקפצות שרוצות לפזז על הרחבה נטולות עקבים וכאבים. ובכלל, אנחנו תמיד שמחות לגלות שישנן עוד נעליים (כמו ה"מונובו") אשר יוצרות לכפות רגלינו האהובות מציאות מתוקה ועל הדרך גם נוחה כל-כך!

 

☆☆☆

 

האמת היא, שכל כך התלהבנו מהנעליים עד שהחלטנו לשלב אותן בהפקה שצילמנו עבור פרויקט חדש שאחת מאיתנו עובדת עליו במרץ בחודשים האחרונים.

אז קבלו בחשיפה ראשונה את "נעלי מונובו" בהפקה חגיגית במיוחד של "המגזין לכלות אורבניות":

 

 

 

 

 

 

 

צילום: שחר רובין

הפקה, סטיילינג ועיבוד: כלות אורבניות

מאת:כלות אורבניות