פיקצ׳ר פרפקט: 7 טיפים לצילומי זוגיות מושלמים בחו״ל

29.11.17

אילו היינו צריכות להכתיר את טרנד הצילום שתפס הכי הרבה תאוצה בעולם החתונות, ברור שהוא יהיה צילומי הזוגיות. לוקיישנים שונים ומשונים, פרופס ואקססוריז שמקשטים אותם, חיות מחמד - כולם מתארחים בפריימים היפים הללו והופכים אותם לאחת המזכרות הכי מדהימות מיום החתונה.

 

במסגרת הצילומים, התחלנו לראות יותר ויותר זוגות שבוחרים ללכת עם מקום הצילומים (ליטרלי) רחוק, ועורכים את צילומי הזוגיות שלהם בחו״ל. אנחנו יודעות, זו נשמעת כמו השקעה ממש גדולה, אבל כשמפשטים את הדברים, מדובר בפרוייקט שהוא לגמרי ישים וממש ממש מהמם. עשינו לכן חשק? הנה כמה דברים שתצטרכו לדעת אם אתן מתכננות צילומי זוגיות בחו״ל-

 

1. סגרתן טיסה לפני/אחרי החתונה?

 

טיסה לפני החתונה תוכל לספק לכן צילומי זוגיות מהממים (והרבה זמן פנוי להתארגנות ביום החתונה, אם תחליטו לוותר על צילומי זוגיות בארץ), או אפילו Save the Date אם מדובר בפרק זמן ארוך יחסית לפני החתונה. טיסות של אחרי החתונה לרוב יכללו מקומות מהממים במיוחד, כיאה למיני-מון והאנימון, משמע, תפאורות יפות ברמה של אינסטוש לצילומים שלכן! אם תשאלו אותנו, זה לגמרי מצדיק את שינוי הלו״ז המסורתי של צילומי-זוגיות-קודמים-לחתונה.

 

gallery 1

(צילום: שיצו)

 

2. קחו בחשבון עלויות

 

מדובר בהוצאה נוספת, מה שעשוי להכביד על ההוצאות הגדולות גם כך סביב החתונה. חשבו אם צילומי זוגיות סופר מושקעים הוא משהו שחשוב לכן וקרוב אל ליבכן לפני שאתן קופצות על הטיסה הקרובה עם בן או בת הזוג.

 

gallery 2

(צילום: שיצו)

 

3. תחקרו על צלמים בארץ ובחו״ל

 

אין לנו מושג איך מישהו אי פעם הסתדר לפני האינטרנט. בכל הנוגע למחקר על צלמים במדינה שאליה אתן מתכננות לנסוע, הוא כלי עזר מעולה למציאת הצלמים שהכי מתאימים לכן (סגנונית ותקציבית) לצילומים. אם אתן מעדיפות לבחור בצלמים כחולבן, בדקו עם הצלמים שלכן אם יש אופציה לתוספת חו״לית בחבילת הצילום.

 

gallery 3

(צילום: אביב אברג׳ל)

מתוך הפינצטה שלנו
 

4. איפור ושיער

 

אם מתשחק לכן להתייפייף לקראת הצילומים שלכן, שווה לכן לגשש בנוגע ולאיפור ושיער. בדומה לתחקיר הצלמים, האינטרנט יסייע לכן מאד באיתור מאפרים ומעצבי שיער מעבר לים, ובדיקה זריזה מול אלו שסגרתן איתם בחתונה שלכן בארץ תוכל לענות לכן על השאלה האם הם יוכלו להצטרף אליכן.

 

gallery 4

(צילום: ניצן גור)

 

5. חשבו על האאוטפיט הנכון

 

אם החלטתן לוותר על העברה בינלאומית של שמלת הכלה שלכן, הכינו מראש את הבגדים שאיתם תרצו להצטלם, גם מבחינת סטיילינג וגם מבחינת תנאי מזג אויר, כדי שלא תיתפשו לא מוכנות.

 

gallery 5

(צילום: ניצן גור)

 

gallery 9

(צילום: אביב אברג׳ל)

 

6. לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

 

בחרו את הלוקיישנים מראש, ודאגו לבחור כמה איקוניים לצד כאלו פחות מוכרים, כדי שתוכלו לקבל את כל הסגנונות מכל העולמות. כדי לגרום לכל זה לקרות, היעזרו בגוגל מפס כדי להכין את המסלול הנכון ביותר ליום הצילום שלכן.

 

gallery 6(צילום: אביב אברג׳ל)

 

7. התייחסו ליום הצילומים כיום בהפקת אופנה

 

חשבו על כמה שיותר פרטים לפני יום הצילום: מתי שוקעת וזורחת השמש במדינה, מה המרחק בין לוקיישן אחד לאחר, כמה מורכב להגיע אל המקומות, באילו שעות הם ריקים ובאילו הומי אדם ועוד ועוד.

 

gallery 7

(צילום: ניצן גור)

 

מתוך הפינצטה שלנו

 

gallery 8

(צילום: ניצן גור)

מאת:כלות אורבניות