פיקניק פרחוני בניחוח חגיגי

07.06.14

 

אם יש חג אחד שההשראה שהוא מביא עימו מלווה אותנו לאורך כל ימות השנה, הרי שמדובר בחג השבועות. החיבור הטבעי בין הפרחים לבין כל הלבן הזה משתלב בצורה מו-שלמת בכל חתונה וחתונה ולכן מבחינתנו מדובר בחג שהוא הטופ של הטופ.

 

אמנם מהחג עצמו נפרדנו לעת עתה, אך כפי שאמרנו ההשראה עדיין כאן, ולכן בחרנו לשתף אתכן בהפקה נפלאה מעשה ידיה של המעצבת איה בן-פורת.

 

 

 

עם וגם בלי קשר לשבועות, אחת המגמות החזקות ביותר שאנו מזהות בתחום המתוקים הוא השילוב בין פרחים חיים לבין עוגת החתונה ושאר הקינוחים באירוע. עוגת גדולה, שבראשה מונח אלמנט פרחוני הופכת בין רגע מקינוח טעים לפיס דקורטיבי לכל דבר, כזה שמשתלב בקונספט העיצובי הכולל.

 

 

 

אהבתה של איה לכל מה שפורח, איפשרה לה לקחת את המגמה עליה דיברנו צעד אחד קדימה וליצור פיקניק שלם על-ידי שימוש באלמנטים מן הצומח בלבד. כך למשל, חברו הגיבסניות לגונפרנה ואכילאה טבעית ויצרו פיס משגע בדמותה של עוגת קצפת מתוקה, עד שממש קשה להאמין שלא מדובר למעשה ביצירה אכילה.

 

בנוסף לעוגה, ניתן היה למצוא בפיקניק כיכר לחם שנולדה מן השילב בין אכילאה פרקר וגיבסניות מיובשות, ״הגבינה״ היתה עשויה גם היא מהמרכיב המרכזי בתפריט הבלתי שגרתי - גיבסניות בתוספת של זעתר ואפילו סלט הירקות נשזר משבטבט וגנופרנה.

 

 

 

 

כך נולד לו פיקניק חגיגי שמזכיר את כל מטעמי החג, אך מורכב מפרחים וצמחים בלבד! ומה עוד דרוש בכדי להשלים את אווירת שבועות? מפה לבנה, כלים חגיגיים, מיטב פירות העונה (אכילים!), יין טוב וכמובן גם לוקיישן מושלם.

 

 

צילום ועיצוב: איה בן-פורת

 

חג יקר, אין ספק שתרמת ליפיופו של הבלוג-מגזין שלנו בשלל אימג׳ים מהממים, אנחנו כבר מתגעגעות… המון…

 

✿✿✿

 

 

מאת:כלות אורבניות