Pink Valentine

12.02.15

יום הולנטיין, הלא הוא חג האהבה של העולם המערבי, הוא יום של החלפת מסרי אהבה, לבבות, צבעים ורודים ואדומים - וכמובן גם מתנות קטנות של תשומת לב. למרות שאנו בעד כל המדובר וחושבת שכל סיבה לחגוג את האהבה בחיינו היא מבורכת - בחרנו לחזור למשמעות האמיתית של החג הזה, לאותן האהבות שמקיפות אותנו ולחשוב מה הן מסמלות עבורנו.

 

 

אז יש כמובן את האהבה לבן הזוג, זו שיוצרת אינספור חתונות אורבניות אשר מקשטות את הבלוג-מגזין שלנו, אך יש גם אהבה לאנשים נוספים שמלווים אותנו ביום החתונה ומהווים חלק בלתי נפרד מהפסיפס שלה - קרובי המשפחה והחברים הטובים. בהפקה החדשה שלנו, בחרנו למקד את אור הזרקורים על החברה שתמיד נמצאת שם ברקע, תמיד מלווה את חברתה בכל התחנות החשובות בחייה, כך שבאופן טבעי גם ביום האירוע היא שם לצידה... כן, כן, מדובר ב-BFF.

 

 

כלות רבות מתארות את הנוכחות של החברה הכי טובה בתור אי של שפיות ביום שהוא סופר אינטנסיבי: היא שם כדי לעשות תיאומים, טלפונים, לסדר את העגילים, למקם את השמלה. היא מטפלת בכל אותם דיטיילים קטנים אך משמעותיים, כך שאתן, כלות אורבניות אהובות שלנו, תוכלו להתרכז בפאן של היום הזה ותהיו כמה שפחות מוטרדות מהשאר - והרי זוהי המשמעות של חברות אמת.

 

 

גם אנחנו, בבלוג-מגזין, רואות את עצמנו בתור המלוות שלכן: אמנם רגע הפגישה שלנו מתרחש לאחר האירוע, כשאנו מביטות בתמונות אשר לוכדות את הרגעים המשמעותיים מתוכו, אך תוך כדי הצפייה בהן אנו ממש מרגישות כמו מכירות אתכן מאז ומעולם וכאילו היינו שם איתכן. בפועל, אנו נמצאות איתכן עוד לפני שלב ההיכרות הרשמית, בעוד שאתן מבקרות באתר שלנו, מחפשות אחר השראה, מבקרות בפינצטה שלנו ופוגשות את הספקים אשר בחרנו עבורכן במיוחד - כך שאפשר לומר שגם אנחנו סוג של חברות טובות שנמצאות מאחורי הקלעים, תמיד, אבל תמיד כאן עבורכן! בדיוק מהסיבה הזו גם יצרנו עבורכן את הקבוצה הסודית של הכלות האורבניות, שם אנחנו יכולות לנהל קשר צמוד, לקרוא אודות החוויות שלכן, לייעץ, להקשיב ופשוט להעביר את התקופה המיוחדת הזו של ההכנות - יחדיו.

 

 

 

כשאנו חושבות על זמן האיכות שלנו עם החברות הכי טובות, אנו חושבות על כיף טהור, זמן שמוקדש אך ורק לאחווה נשית - וזו בדיוק האווירה אותה רצינו להעביר באמצעות הצילומים. את הכלה האורבנית בעלת עיניי השקד - סופיה, גייסנו באמצעות הקבוצה שלנו ומיד כשהיא הביאה את העור הקורן ואת החיוך הגדול שלה לסט, נוצר לו הקליק ובדיוק בנקודה הזו התחיל גם הפאן.

 

 

 

כדי להכניס מימד עדכני וטרנדי לצילומים, ביקשנו ממעיין כרמי מ"במבי עיצוב אירועים" להכין לנו רקע פוטוגני במיוחד. חיש מהר היא בנתה רקע צבעוני עם הרבה דיטיילים וציידה אותנו בפרופס, עד שנוצר לו Photo booth נשי ומתוק, כולו באווירת הולנטיין. 

 

 

בעוד שהצילומים המקדימים של האירוע מתאפיינים בכך שהצלם הוא בלתי מורגש ובני הזוג מתנהלים בטבעיות, עמדות צילום הן הרבה יותר מודעות לעצמן, מאפשרות לבני הזוג ולאורחים להשתחרר, לעשות שטויות ופשוט ליהנות - וזו האווירה שאליה בדיוק כיוונו. שלב הפוטו בות' מתקיים לרוב אחרי שההכנות כבר הסתיימו, הצילומים המקדימים מוכנים ואפילו הטקס נגמר - אז באמת אפשר לשחרר את העניבה, לחלוץ את העקבים ופשוט לעשות פאן, פאן, פאן... והאמת? אנחנו לחלוטין בעד!

 

 

בין אם מדובר בחברה הטובה, במשפחה האוהבת או בבן הזוג, נאחל לכן שאת הולנטיינס אתן חוגגות עם מי שאתן אוהבות ואנחנו שמחות על כך שגם השנה נוכל לחגוג את היום הזה יחד איתכן!

 

קרדיטים

 

קונספט, סטייליג והפקה: כלות אורבניות
צילום סטילס: אורן קאן
צילום וידאו: פוקסיה
עיצוב: במבי עיצוב אירועים, Blush
איפור ושיער: סיגל היימס
תכשיטים: Tor pure jewelry
שמלת כלה: בירנצוויג
נעלי כלה: ליבלינג

נעלי מלווה: רוני קנטור
שמפניה: Moët & Chandon Rosé יבואן י.ד עסקים

עיבוד התמונות: פזית הר-נוי כהן, Tactile studio

תודה מיוחדת לסופיה ברש גולדברג.

מאת:כלות אורבניות