פינוקים לסופ"ש: 30.8.13

30.08.13

 

שיטוטינו הבלתי פוסקים ברחבי הרשת הובילו אותנו בשבועות האחרונים למסקנה אחת, חדה וברורה מאין כמוה, והאמת היא שאיננו יודעות מדוע נחתה היא עלינו רק עכשיו - איננו משתפות אתכן מספיק בהשראה הרבה שמציפה אותנו מידי יום ביומו, מן הרגע שאנו פוקחות את עיננו ומתיישבות אל מול המחשב, ידידנו הטוב, ועד לרגע בו אנו נפרדות ממנו לעת ערב עם ברכת לילה טוב וחלומות מתוקים.

 

הרשת, היא הבית השני שלנו, ממש כך. שם אנו חיות, נושמות, פועלות ומאמצות אל חכינו, חזק חזק, את כל אותם הדברים שאנו אוהבות כל-כך ומניעים אותנו הלאה. ועל מה בדיוק אנו מדברות? זה יכול להיות בלוג חדש שגילינו, פוסט מעורר השראה, מתכון לעוגה שאנו רוצות להכין לקראת הסופ"ש, הדרכת DIY מרעננת, אתר קניות - אחד כזה שבא לנו להזמין את כל הפריטים שמופיעים בו, חשבון אינסטגרם מסקרן, סרטון וידאו, הפקת אופנה מחתרתית ועוד ועוד ועוד… והאמינו לנו שיש כל כך הרבה עוד, ובו אנו הולכות לשתף אתכן מידי כמה שבועות.

 

ולכבוד הסופ"ש שכבר כאן, הרגשנו שזהו הטיימינג המושלם לשתף אתכן ברשימה הראשונה שעשתה לנו את השבוע האחרון. אנו ממליצות לכן בחום להקדיש לעצמיכן לפחות שעה אחת של שקט ולצלול היישר לכל אחד ואחד מן הלינקים שליקטנו כאן באהבה גדולה. אז שנתחיל? אנחנו כבר לגמרי מוכנות!

 

לקראת החג, שיטוטינו בבלוגי אוכל מעוררי תיאבון הופכים להתמכרות של ממש. אחד משובח שגילינו לאחרונה הוא בלוג האוכל הבא "Always with Butter", ובכלל - אנו ממליצות לכן לקחת את המשפט הזה כמוטו לחיים. הפוסט הראשון שתיתקלו בו בבלוג, מושלם בעיננו לראש השנה הקרב ובא. מרמלדת אפרסקים ביתית, מתוקה מתוקה, שיכולה להיות התחליף האולטימטיבי למתנת החג שאתן עדיין מחפשות.

 

צילום: Julie Marie Craig

 

יש בלוגים שאנו עוקבות אחריהם כבר זמן רב ואחד כזה בדיוק הוא הבלוג של DANIELLA MARIE. מדובר בבלוג לייף סטייל איכותי שמאחוריו עומדת מעצבת גרפית וצלמת. אחד הדברים האהובים עלינו במיוחד בבלוג של דניאלה (ובהחלט ייחודי היום בנוף), הוא התמונות המופיעות בו, אשר כמעט כולן מצולמות על ידיה ועל ידיה בלבד. ואם מתחשק לכן לטעום טעימה נוספת מן הבחורה המוכשרת הזאת, דעו לכן שחשבון האינסטגרם שלה הוא מאסט.

 

צילום: Daniella Marie

 

מזג האוויר עדיין חם, מאוד חם, ובכדי לקרר את עצמינו מעט נזכרנו השבוע בפוסט אהוב שעלה כאן אצלינו בכלות אורבניות. הפוסט, העונה לשם "פוסט-כריסטמס", מציג את טיול החורף הזוגי שערכה אחת מאיתנו לפני כשנה וחצי, ולמרות שעברו כבר אי אלו חודשים מאז הטיול המדובר - הגעגועים עדיין בשיאם. גם למקומות, גם לטעמים ולריחות וכמובן גם לטמפרטורות הקרירות.

 

צילום: כלות אורבניות

 

ועכשיו אנחנו בענייני פינוקים, סופ"ש או לא סופ"ש?!? אז הנה יש לכן הזדמנות נפלאה לפנק את עצמיכן ולהכין במו ידיכן פילינג גרניום ומלח ים. הדרכות ה-DIY בבלוג הזה, "READING MY TEA LEAVES", פשוט נפלאות ואת האחת הספציפית הזאת אנו הולכות לנסות ממש בקרוב.

 

צילום: Erin Boyle

 

הפינוקים ממשיכים והפעם מדובר בזכרון קטן מן הטיול האחרון שערכנו בלונדון. באחת המסעדות בהן התפנקנו החליטו לפנק גם את כפות ידינו עם סבון ידיים וקרם ידיים של חברה שלא הכרנו עד לרגע ההוא - Aesop. התמכרנו מייד, גם לריח וגם לתחושה, כי באמת לא יוצא לנו לפגוש בכל יום בריח ספא רענן שכזה, וגילינו מותג שהוא עולם ומלואו. אז למקרה שאתן משוטטות ברחבי העולם ונתקלות במותג הזה - פנקו את עצמיכן! בכזה עוד לא פגשתן.

 

צילום: Aesop

 

לינק אחרון חביב, הוא הלינק הבא שיעביר אתכן ישירות לאתר שאנו מאוד מחבבות, "The Glitter Guide", ולפוסט בקטגורית ה-"Style At Home" שמציג את ביתה של לא אחרת מאמנדה, אחת הבנות העומדות מאחורי בלוג החתונות המצליח "100Layer Cake". בבית שלה - פשוט התאהבנו.

 

צילום: Jessie Webster

 

מקוות שנהניתן מן הטיול הקצר שלנו ברחבי הרשת ובהזדמנות זאת אנו מזמינות גם אתכן לשתף אותנו באתרים, בבלוגים, בפוסטים… ובכל הדברים הטובים שאתן בעצמיכן נתקלתן בהם לאחרונה. אנחנו כמובן כאן, ובינתיים מלקטות בעבורכן כבר את הרשימה הבאה.

 

סופ"ש נפלא,

טל והדר

מאת:כלות אורבניות