פיות היער הקסומות

11.03.15

לכשרונות יש מין כוח מגנטי ובלתי מוסבר להימשך אחד אל השני, במטרה ליצור יחדיו דברים נפלאים. אנו לא יודעות להסביר מה עומד מאחורי הכוח הזה, אך זה ההסבר היחידי לכל החיבורים הנפלאים שיוצרת קהילת המפרסמים שלנו בינה לבין עצמה: במטרה ליצור ולרגש. התרגשות היא בהחלט המילה המתאימה לתאר את מה שעבר עלינו כשהבטנו בתמונות, שלקחו אותנו לטיול בלב לבו של היער, מקום שאין בו התחלה ואין בו סוף.

 

 

 

 

אותם אנשי מקצוע נפלאים סיפרו לנו, שהם ניסו ליצור את דמותה של הכלה האורבנית, זו שקוראת את הבלוג-מגזין שלנו ולמול עיניהם נוצרה דמות של ספק כלה, ספק פייה - יפיפיה ומלאת השראה. דיטייל אחר דיטייל, הרכיבו את דמותה של הכלה אשר בהחלט מייצגת אתכן, כלות אהובות שלנו: לגופה שמלה יפה ומקושטת בתחרה, על ראשה כתר פרחים צבעוני, כזה שמתכתב בצורה מושלמת עם הנופים שמסביב, שפתי הדובדבן האדומות הן מאץ' מושלם לכל כלות הרטרו שלנו לצד שיער רך ומעוטר באלמנטים על זמניים כמו צמת Fishtail או כתר שכולו עשוי מצמות.

 

 

 

 

 

הכלה נעה ונדה ברחבי היער, השמלה זזה לפי תנועות גופה והיא מחפשת דבר מה לא ידוע. כל הסימנים מצביעים כי עליה ללכת לפי צו ליבה וכך בדיוק גם אתן פועלות, כלות יקרות שלנו, בעת שאתן מבצעות שלל בחירות במסלול לתכנון האירוע. לא נותר לנו אלא להישב לתוך האווירה, משתוקקות להראות לאותה פייה את הדרך אך בטוחות שהיא תדע למצוא אותה בעצמה.

 

 

 

 

כלות אהובות, מקוות שגם אתן תמיד עוקבות אחר רחשי הלב שלכן וכמובן שאם לפתע תרגישו מעט אבודות - אנחנו כאן בשבילכן!

 

 

קרדיטים

 

וידאו וקונספט: LUMA

איפור ועיצוב שיער: אסתי ביטון
שמלות כלה: ענבל נאור
צילום: ליאור רוטשטיין
עיבוד: יריב גולדפרב
דוגמנית: יעל שושנה כהן
עיצוב סט: חיה חנן
תכשיטים: יעלי ניסן
פרחים: אסיה סמיברטסקי bflower

 

מאת:כלות אורבניות