פופ קיצי בחתונה של הדס ואדם

17.08.17

הזוג שלנו להיום הכיר דרך אהבה משותפת לגלישה. בשלג או בים זה לא באמת משנה להם כל עוד הם עושים את זה יחד. חוץ מאהבתם המשותפת לספורט המגניב הזה, לשניהם היה ויז׳ן תואם לחתונה: שתהיה אישית, חילונית, ותתקיים בערב שישי (כדי שהאורחים יגיעו רעננים אחרי שנת צהריים). בזמן שהם מחכים לירח דבש בהוואי, שם יגלשו כמובן, אנחנו נדבר על החתונה המגניבה שלהם.

 

gallery 1

 

gallery 3

 

gallery 2

 

אפרופו גלישה, הרשו לנו לגלוש הישר לצילומי הזוגיות של השניים, שאילו היינו צריכות לבחור להם כותרת היא ללא ספק הייתה "Summer Lovin'".

 

כשמאחוריהם תפאורה מתחלפת של נופים בוייב טבעי כמו חממה ומטעי עצים, הדס ואדם נראו כמו גרסת המציאות השיקית של פרינס צ׳ארמינג שפוגש את מלכת הכיתה. אדם, בלוק קז׳ואל ובנונשלנטיות פוטוגנית במיוחד נשא על ידיו את הדס, שבכל פריים הציגה זווית שונה שהבליטה דיטייל מגניב במראה הכלתי המיוחד שלה.

 

כשהיא לבושה בשמלה קצרה עם מחשוף גיאומטרי, פפיון מתוק בגב, נעלי קשירה חרדליות וליפסטיק אדום, ניתן לומר בבירור - מדובר בגרסה מושלמת של כלת-פופ קיצית.

 

gallery 7

 

gallery 6

 

gallery 4

 

gallery 5

 

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 9

 

gallery 10

 

הוייב הקיצי והצבעוני במראה של הדס הוביל אותנו הישר אל עיצוב החתונה שלה ושל אדם, שהחל בזריקת צבע כבר בשלט הכניסה שעוטר בקישוטי נייר צבעוניים ויפים. הססגוניות המשיכה כל הדרך אל מרכזי השולחן שעוטרו באסופת פרחי בר, דרך שילוט מקסים שהכווין את האורחים בחתונה ועד גרלנדות רומנטיות שנתלו על העצים והאירו את הלוקיישן.

 

gallery 11

 

gallery 12

 

gallery 015

 

gallery 019

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

gallery 13

 

gallery 20

 

gallery 14

 

gallery 21

 

תחושת החופש השמחה ששררה במקום ישבה בדיוק על קונספט החופה הליברלי והקליל של הזוג, בו הם הכינו טקס חילוני משלהם ושמרו על סממנים מסורתיים כמו החלפת טבעות ושבירת כוס.

 

אחרי לילה של ריקודים (ככה זה כשישנים שנ״צ לפני החתונה), הדיג׳יי השמיע שוב את שיר החופה, וכל החברים והמשפחה הקיפו את הדס ואדם במעגל מרגש לקראת חיים משותפים ומלאי אהבה.

 

gallery 15

 

gallery 19

 

gallery 18

 

gallery 16

 

gallery 17

 

gallery 22

 

הדס ואדם - תודה על חתונה יפה במיוחד!

 

קרדיטים: 

צילום סטילס: חן ראובן צלמים, אנדריי איגנטוב

נעלי כלה: Shoez web store

מוסיקה: אורי בס - פוקסי מיוזיק

צילום וידאו: אלכס פרילוצקי

עיצוב האירוע: Ossieot עיצוב אירועים ואותיות

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: Surf & truf

מקום האירוע: קיבוץ יקום

שמלה: אלה לוי

איפור: טליה ניימן

עיצוב שיער: טליה ניימן

חליפת חתן: Zara

בר: PRI AMOR

מגנטים: אקס מגנט

זמר: גיא זנדמן

עציצים: משתלת מלצר 

מאת:כלות אורבניות