פוסט אורח DIY: כי לכל קייק, יש טופ

01.06.11

 

זוכרות את הזוג המקסים טלי ושי? זוכרות גם שהבטחנו לשתף אתכן באחד מהרעיונות היצירתיים מהחתונה האינטימית שלהם? אז הנה הגיע הרגע. טאם טאם טאם!!!

 

טלי, הכלה האורבנית שלנו, חלמה מאז ומתמיד על עוגת חתונה. וכיצד אפשר לדבר על עוגה שכזאת מבלי לדבר על היצירה שעומדת בראשה, אותם קייק טופרס מדליקים. היא פנתה אל האתר החביב עלינו, אטסי, שם מצאה דמויות עץ נייטרליות. הדמויות הללו היו בדיוק מה שחיפשה ותיפקדו על תקן של "קנבס חלק". באמצעות עפרון, ציירה על הדמויות את העיצוב שבחרה עבורן, הוציאה את צבעי האקריליק שלה והכינה גם אותם למשימת היצירה.

 

 

כל אחת מן הדמויות נצבעה בעזרת מכחול עדין ובהתאם לתכנון הראשוני, תוך שימוש בפלאטת צבעים שבחרה טלי, כזאת שגם תאמה את רוח החתונה כולה.

 

 

 

מרגע לרגע ניתן היה לראות את דמויות העץ החלקות הופכות להיות מיניאטורה מתוקה של טלי ושי, כזאת שקשה לעמוד בפניה מבלי לחייך.

 

 

הטאץ' האחרון, היה יצירת מיני-הינומה למיניאטורת הכלה. ההינומה, כפי שאתן יכולות לראות, הוכנה מאותן שקיות בד המשמשות בדר"כ לאיחסון תכשיטים. תודו שזהו עוד רעיון נפלא!

 

צילום: טלי שיפר

 

כמובן שלא נסיים את הפוסט לפני שנראה לכן תמונה של היצירה השלמה...

 

צילום: דבורה אורבך

 

✄✄✄

 

אז מה דעתכן? אנחנו, חושבות שזה שווה גם את המאמץ וגם את שעות ההנאה והיצירה שעומדות מאחורי זה. גו טלי ושי! בנוסף, רגע לפני סיום... חשבנו שזאת הזדמנות נפלאה להזמין אתכן לבקר בבלוג הצילום של טלי. שווה קפיצה, אתן תראו!

מאת:כלות אורבניות