פגישת מחזור נוסטלגית

21.01.15

בבוקרו של יום בהיר, אחד הבודדים בחודש האחרון, שזימן לנו בעיקר גשמים ושמיים אפורים - נפגשו צמד הצלמות טלי ודבורה יחד עם כל מיני זוגות ומשפחות, בסטודיו בלב פלורנטין. רק שלא היה מדובר בזוגות ומשפחות אקראיות, כי אם בפרויקט אמנותי מיוחד המתעד את הזוגות שצילמו ביום חתונתם: כעבור כמה שבועות, חודשים ואפילו שנים מיום האירוע. לא משנה כמה זמן חלף ואם נוספו חברים חדשים לתא המשפחתי (כמו למשל כלבלב חמוד או תינוק קטן) - הפגישה - כך הן מספרות לנו, הרגישה הכי טבעי שרק אפשר והזכרונות לגבי היום שהיה הצטרפו במהרה והפכו לאורחים חשובים בסט.

 

 

 

 

 

 

 

מדובר בהצצה מרגשת שהעניקה לטלי ודבורה הזדמנות פז לפגוש את הזוגות גם הרבה אחרי שהניחו את המצלמה בסיומו של אותו ערב ולאחר שהזוג הסירו את שמלת הכלה, את חליפת החתן והחלו את חייהם המשותפים. גם עבורנו מדובר בהצצה שפשוט משאירה אותנו עם עור ברווז, שהרי חלק מהזוגות הללו התארחו בבלוג-מגזין היקר שלנו, החל מ-יעל ואודי שהתארחו בשנת 2012 ועד רלי ומעיין, אותן אירחנו ממש בחודש האחרון.

 

 

 

 

 

בכל פעם שאנו פוגשות בזוג אורבני ומביטות בתמונות מיום חתונתם, אנו מתמלאות בתחושה של אופטימיות לגבי ההמשך ושולחות אותם לדרכם תוך שאנו מאחלות להם רק טוב, הכי טוב שאפשר. אז את הטוב הזה אנו פוגשות כעת, בסגירת מעגל נפלאה ומזהות את החיוכים ואת האהבה המשותפת, שכבר עברה כמה שבועות, חודשים ואפילו שנים מאז - אך תמיד נשארת.

 

 

 

 

 

 

 

 

כמובן שלא יכולנו לוותר על ההזדמנות לשמוע מהזוגות בעצמם - מה הם זוכרים מיום החתונה? התגובות נעו מתיאור מזג האוויר באותו יום, עד להעלאת זכרונות אודות כל הטעויות המתוקות שקרו, אך כולם ענו על השאלה הזו עם חיוך גדול על הפנים וכך בדיוק אנו מסיימות גם את הצפייה בסרטון של Paper Hearts.

 

 

קרדיטים

 

צילום סטילס: טלי ודבורה

צילום וידאו: Paper Hearts

 

מאת:כלות אורבניות