עשרה זרים לבנים להשראה

30.05.12

 

פחות משבוע ימים חלף מאז קישטו את שולחן החג שלנו פרחים לבנים, אך הגעגוע אל הפריחה הלבנה הזאת היה חזק מאיתנו והחלטנו לצאת לחיפוש קצר ברשת, ולהביא היישר אליכן את בשורת זרי הכלה הלבנים.

 

זרים לבנים מתאימים בעיננו במיוחד לתקופה הזאת של השנה, שסובבת סביב חג השבועות. יש משהו באוויר, שמתחבר לנו טוב כל כך אל זרי כלה שמאופיינים בצבע הרגוע והנינוח הזה.

 

בקלילות האופיינית רק לצבע שכזה, זרים שכאלה יתאימו את עצמם לכל לוק כלתי בו תבחרו, מהלוק העדין ביותר ועד הלוק הנוכח ביותר, כשהם משדרים קלאסיות נצחית. בחירה בהם היא ללא ספק בחירה שאין לטעות עימה.

 

מעבר לזאת, שפע הפרחים הלבנים שקיים במחוזתינו: חרציות, גרברות, ורדים, קמומיל, פאוניס, קאלות, סחלבים ועוד... מבטיח לכל אחת ואחת מכן למצוא את הפרח האהוב עליה, ולשלב אותו בזר הכלה שילווה אותה. המגוון עצום, ועצם הבחירה בפרחים לבנים מאפשרת לעשות שילובים נועזים יותר של מספר סוגי פרחים, אשר יחדיו יצרו מראה עשיר ורענן לזר הכלה.

 

אז גם אם בראשיכן חלפה מחשבה על זר צבעוני, אנו מציעות לכן בחום לא לפספס את מקבץ הזרים הלבנים הזה. מי יודע? אולי בכל זאת תישבו לפתע בקסמו של הצבע הלבן? הרי יש לו את זה, אין מה לומר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The images are taken from: Style me pretty, The knotty brideGreen wedding shoes, 100 Layer cake , Once wed

מאת:כלות אורבניות