עשי לך שפם

24.12.10

 

אין ספק ששנת 2010 היתה שנת השפמים. שפמים בריטיים שחורים מסולסלים, סטייל שרלוק הולמס הקיפו אותנו בכל רחבי הרשת. חולצות, כוסות, תכשיטים ועוד שלל מוצרים מעוטרים באותם השפמפמים נמכרים בכל אתרי המכירות הפופולרים. גברברים משופמים התחילו להיות מחזה נפוץ בפייסבוק, תמונות של חוגגים במסיבות מחזיקים שפם על מקל מילאו את הפליקר ותמונות של חתן-כלה ואורחיהם המכובדים עושים את אותו דבר הציפו את בלוגי החתונות בארה"ב. ואיך אפשר שלא להתמוגג מהשפמים החמודים-מטופשים האלו?

 

 

 

 

גם חנינה, הכלה האורבנית היקרה שלנו ובן זוגה הצטרפו לחגיגת השפמים והצטלמו איתם בסשן צילומי האירוסין שלהם. מתוק, לא?

 

צילום: אור זהבי

 

אתן בטח חושבות לעצכן למה בכלל צריך את השפמים המטופשים האלה ומאיפה הם צצו. זה לא סוד שאביזרים משעשעים ומצחיקים עושים פלאים לתמונות. הם גורמים לאנשים לצחוק, לחייך, לעשות פרצופים ולהרגיש בנוח אל מול מצלמה. רובינו לא דוגמנים ואין לנו ניסיון בעמידה מול מצלמה. שימוש באביזר מטופש כמו שפם שובר את הקרח בין המצולם לבין הצלם והמצלמה שלו ומפיג הרבה מהמבוכה הטבעית שמתלווה לצילומים.

 

אותו דבר לגבי שבירת קרח בארועים חברתיים. תקחו סיטואציה של מסיבת רווקות למשל, שאליה מגיעות הרבה חברות שלאו דווקא מכירות אחת את השנייה. תוסיפו ערימת שפמים לתוך הסיטואציה, בתוספת קצת אלכוהול ומצלמה ותראו איך בשנייה אחת הקרח נשבר, כולן מצחקקות מודדות שפמים, מצטלמות ונהנות. ממש party maker.

 

אז איפה אפשר למצוא אותם?

אתן יכולות להזמין משלל החנויות באטסי שמוכרות סוגים שונים ומגוונים של שפמים. זו החנות שחנינה הזמינה מהם את השפמים המתוקים שלה. אפשר כמובן להכין לבד - כל מה שצריך זה כמה שיפודים, בריסטול שחור או לבד ושדכן. אפשר גם לחפש בחנויות שמוכרות אקססוריז ואביזרים למסיבות. אנחנו מצאנו בחנות "ברוריה" בדיזנגוף סנטר חבילות של שלל שפמים מצחיקים במחיר של 20 ש"ח לחבילה.

 

 

1. שפם מאטסי.

2. עוד שפם מאטסי.

3. שפם מהחנות "ברוריה" בדיזנגוף סנטר.

4. חבילת שפמים + שפתיים מאטסי.

 

אז מה אתן אומרות על טרנד השפמים? בא לכן להצטרף לחגיגה המשופמת?

סופ"ש מקסים

הדר וטל.

 

The images are taken from: 100 Layer cakeEtsy.co

מאת:כלות אורבניות