עשינו זאת בעצמנו: שרשרת נורות פורחת

07.03.12

 

יום העצמאות אמנם נחגג אתמול, אך מבחינתנו מדובר בסופ"ש ארוך וכיפי שכולו חגיגות בצבעי המולדת. וכשחשבנו לרגע על 64 השנים שהמדינה האהובה שלנו חוגגת, מיד ידענו שהעניין הזה דורש פוסט חגיגי במיוחד של עשינו זאת בעצמנו!
אז חשבנו מעט, והגענו למסקנה ששרשרת פורחת, בצבעים של כחול-לבן, תהיה המתנה האולטימטיבית, שתעזור לנו לקשט את בתינו ומרפסותינו בימים של חג.

 

 

בגדול, מדובר בשרשרת נורות פשוטה שעוברת תהליך של שדרוג ויפיוף, כשבסיום התהליך היא תוכל ללוות אתכן בכל אירוע שרק תרצו, גם כשיסתיים סופ"ש העצמאות הזה: מסיבת רווקות, חגיגות האירוסין ואפילו כאלמנט שמתווסף למרכזי השולחן ביום החתונה. צבעי הפרחים יכולים להשתנות כמובן, בהתאם לעיצוב ולמצב הרוח. איך שמתחשק.

אם אתן בעניין, זה הזמן להצטייד בכמה וכמה דפים צבעוניים (אשר עליהם מודפסים פרחים בגדלים שונים), זוג מספריים, סכין יפנית ושרשרת נורות פשוטה. זה הכול, אתן לגמרי מוכנות למשימה.

(מי מכן שתרצה לקבל את קובץ ה-pdf שיצרנו, עם הפרחים מוכנים להדפסה במדפסת ביתית, מוזמנת ללחוץ על הלינק הזה ולוהוריד אותו למחשב).

 

גיזרו את שלל הפרחים המודפסים. אנחנו הכנו שני סוגי פרחים: פרחים לקיפול תלת מימדי ופרחים "שטוחים".

 

דוגמה לפרח תלת מימדי

 

 

לפרחים התלת מימדיים הענקנו מעט נפח באמצעות חיתוך עדין עם סכין יפנית שרק חורץ את הקוים, משני צידי הפרח, כך תוכלו לגרום לפרחים להתקפל.

 

 

 

מהפרחים ה"שטוחים" יצרנו שכבות נוספות של צבע מתחת לכל פרח תלת מימדי. כדי שיהיה מעניין וצבעוני השתמשנו בסוגי ניירות שונים, חלקם שקופים.

 

 

ועכשיו לחלק הכיפי ביותר: מלאכת ההרכבה! הכינו לפניכן את שרשרת הנרות ואת הפרחים שיצרתן בשלבים הקודמים.

 

 

חוררו באמצעות סיכה את מרכזם של הפרחים, והשחילו אותם על שרשרת הנורות בקומפוזיציה שאתן אוהבות.

 

 

זהו - עשיתן את זה!

 

 

צילום: כלות אורבניות

 

כשהמסיבה תסתיים, הפרידו את הפרחים מהנורות. אחסנו בקופסת פלסטיק קשיחה את הפרחים, ובקופסה נפרדת את הנורות, ובחגיגות הבאות תוכלו להשתמש בהם שוב ושוב ושוב.

 

✿✿✿

 

מקוות שהצלחנו לקשט לכן את החג הזה עם צבעים יפים, פרחים פורחים ושרשראות מנצנצות. מזל טוב לך מדינה יקרה שלנו, כבר אמרנו שאנחנו אוהבות?

מאת:כלות אורבניות