עשינו זאת בעצמנו: קופסת מתנה

01.10.12

 

החגים הבלתי נגמרים, עם שפע האירועים המשפחתיים, גרמו גם לנו לצאת אל החנויות ולתור אחר מתנות, מתנות, ועוד קצת מתנות. כל מסע שכזה התחיל בלא מעט מחשבה על הפריט המושלם, שיוענק במתנה, תוך תכנון מסלול קניות מדויק אשר גם יבטיח את מציאתו.

 

ואחרי שעוברים בהצלחה את השלב הראשון, של קניית המתנה, מסתבר שיש עוד שלב אחד שלא ממש זוכה כאן לתשומת לב יתרה: שלב האריזה. כן, כן, עליו אנחנו מדברות. ברגע אחד של הפניית מבט (ואחרי המתנה ארוכה למדי אם יורשה לנו לציין), נארזת המתנה היקרה שלנו בערימות על גבי ערימות של נייר צלופן, בתוספת סרטים, פרחים מיובשים והאמת, כל מה שבא ליד.

 

בתסריט שחוזר על עצמו פעם אחר פעם (וקשור כנראה לכמויות רבות מידי של נייר צלופן), אנו חוזרות הביתה ונאלצות להיפרד מן האריזה המקורית. הרי אחרי שהשקענו זמן כה רב במציאת המתנה המושלמת, אין סיכוי שגם האריזה לא תהיה כזו. בעיננו, אריזת מתנה מושקעת היא באמת עניין מפנק למדי, שמעניק למקבל המתנה את ההרגשה שהמתנה שהבאנו לו, היא בדיוק כמוהו - יקרה ומיוחדת לליבנו, מתחילתה ועד סופה.

 

אז מתוך אי אילו ניסיונות אריזה לא ממש מוצלחים שנתקלנו בהם לאחרונה, החלטנו לפצוח בחיפוש אחר אריזת מתנה מקורית, כזו שאפשר להכין מראש, להטמין בארון ופשוט לשלוף בעת הצורך. בנוסף, ניתן לעשות בה שימוש חוזר (חשוב, חשוב!) ולאחסן בה מגוון פיצ'יפקס שונים ובכלל, מה שמתחשק.

 

 

לצורך המשימה נזקקנו לקופסת קרטון, במימדים שהתאימו למתנה, ולשלל כפתורים בצבעים שונים.

 

 

אם תהיתן היכן ניתן לרכוש קופסאות שכאלה, נספר לכן שקיימות לא מעט חנויות שמחזיקות קופסאות מסוגים שונים ובגדלים רבים - ומרוב אפשרויות, תאמינו לנו שהבחירה לעיתים קשה, קשה מידי.

 

את הכפתורים רכשנו בחנות סידקית, כשאת הטאץ' הסופי באמת העניק חוט שפגאט חום (שניתן לרכישה בכל חנות לחומרי יצירה ואפילו בחנות לחומרי בניין), ותווית נייר לבנה שיצרנו מבריסטול עבה וחוברה גם היא לאריזה.

 

 

שלבי העבודה קלים ופשוטים. כל שצריך הוא להצטייד בדבק ובטיפ טיפה של סבלנות בכדי להדביק כפתור, ועוד כפתור, ועוד אחד...

 

 

ואם נותרו לכן עוד כמה מתנות חג, שלא באמת ארוזות כפי שרציתן, אנו מזמינות אתכן להצטרף אלינו למלאכה. אתן לא מתארות לעצמיכן כמה כיף זה לקבל מתנה, שיפה מבחוץ כמו גם מבפנים!

 

צילום: כלות אורבניות

 

חג סוכות שמח, גדוש במתנות ובאריזות יפות!

טל והדר

מאת:כלות אורבניות